- 220 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
Продам ЗАЗ Славута. Машина у гарному технічному та візуальному стані. По авто багато чого зроблено. Всі деталі розкажу при розмові.
Продам ЗАЗ Славута. Машина у гарному технічному та візуальному стані. По авто багато чого зроблено. Всі деталі розкажу при розмові.
Авто на повному ходу,вкладень не потребує,заводиться з пів оберту дуже економна новий карбюратор мотор 1.3. З переоформленням!якщо цікавить телефонуйте.
Є газова установка. Але не вписаний. Мотор масла не бере. Від заміни до заміни. Всі деталі за номером телефону
Продам автомобіль в хорошому стані. Перший власник. Гаражне зберігання. З документами повний порядок. Пробіг оригінальний. Мотор в хорошому стані (масла не бере, ремонту не потребує). Реальному покупцю хороший торг!!! Детальніше за номером телефону!!!
На всі запитання відповім за номером телефону
В обмін прийму, Opel Vectra b або Omega B Доброго дня, продам сімейне авто, автомобіль в одних руках з 2004 року купувалося в салоні, була оброблена мовілю, авто в доглянутому стані, є моменти по кузову але на це буде знижка, по авто робилося все як доя себе, ніякого лишнього «колхозингу» встановлена хороша музика, присутня звукоізоляція, також встановлені не дешеві чохли з шкіри, мотор працює рівно та без зауважень, остане що замінялося: сайленблоки, трамблер, патрубки на охолодження, свічки та бронепровода, також було замінено паливний бак, трубки паливні та датчик палива, мотор мастила не бере, лкп моментами є подряпини, механіка 5 ступка, карбюратор налаштований, паливо економить але їде дуже бодро, продаємо у звʼязку з тим що є друге авто а цим їзджу на роботу але не дуже частоу, авто зберігалося в гаражі, присутня зимова резина, диски також віддам в комплекті, зараз стоїть літня dunlop японія, за додатковими питаннями можете заернутися за номером телефону або ж в телеграм-вайбер. Дякую за увагу!
