- 207 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Проведен текущий ремонт подвески( наконечники , кулиса ) и кузова + комплект новой зимней резины
Проведен текущий ремонт подвески( наконечники , кулиса ) и кузова + комплект новой зимней резины
все вопросы по телефону
Продам авто в гарному стані переоформлення обов'язково. Свіжа страховка , вкладень не потребує.Новий радіатор , зроблений генератор та стартер , ремені та ролики замінено , ходова зроблена .Всі рідини замінено готова до експлуатації. Стоїть хороша музика на ходу майже кожного дня. Додаткові питання по телефону .
Поміняний акб , нові сайлентблоки рульової рейки , нові передні підшибники маточини,поміняні задні підшибники, нові штани та резонатор,мідні болти на штанах,поміняна куліса , новий привід спідометра ,новий датчик температури радіатора ,поміняний трос ручника, переібрана коробка передач , новий вижимний , відрегульовані клапани, нові манжети в гальмівному циліндрі , нові кульові опори , поміняні катриджі стійок амортизаторів (передні) , колодки в коло нові ,нові тормозни диски передні , поставлені лінзи у фари , прокатані диски рідні ,зроблено розвал-сходження,в коло балансування , машина на повному ходу, дбав і не разу не підвела З мінусів на великих скачках відкривається багажник по ровной дорозі все добре ,невелика проблема з правим порогом и треба змінити гуму двірей Машину на свій рік у дуже гарному стані ,сам військовій и турбувался над нею ,машину їде добре 110-130
машина в технічно справному стані, дуже жвава, замінено масло, фільтр. С145 має новий фільтр і нова зимова гума , а також новий плунжерний насос.
Свіжа гума, новий генератор. 1.2 бензин. В одних руках із салону. Знаходиться в Одесі. Переоформлення. Торгуємося біля капота.
Авто не на ходу, потребує ремонту коробки передач. Ходова, мотор-в порядку.
Продам МОЛОДИЧКУ)) Zaz Slavuta 2006 року!!! супер економічне авто !! Будь який вид переоформлення!! Штрафів , дтп, арештів по автомобілю немає! Стоїть добра музика (2 овала ззаду , + 2 динаміка спереду ) ГРАЄ ДОБРЕ, підігрів заднього скла. По кузову гарна ( є 2 момента на порозі на фото видно ) критичного нічого нема Усе по машині працює, ходова у БОМБЕЗНОМУ СТАНІ, МОТОР ПРАЦЮЄ РІВНО ТА НАДІЙНО, не димить не коптить ,салон в гарному стані, в комплекті чохли , під чохлами сидіння в ідеальному стані!!! Гумі менше року, у дуже гарному стані. Скло в круг усе рідне, вся машина у рідній фарбі, ЇДЕ ДУЖЕ ЖВАВО) У ПОДАРУНОК ВІДДАМ БРОНЕПРОВОДА, дзеркала, двірник, електробензонасос, 2 колеса На гарній гумі, Продаж не терміновий, розглядаю обмін ! Сів, завів та полетів) Ідеальна автівка для новоспечених водіїв, економна та маневрена, а ГОЛОВНЕ ДОСТУПНА В ОБСЛУГОВУВАННІ не за всі гроші світу))
Продам славуту 2003р, 1,3 в робочому стані 900$
Автомобиль в хорошем состоянии заменен глушитель, аккумулятор, новая резина,газ/бензин.по ходовой заменены шаровые,рулевые,ступицы.Сделана антикоррозийная обработка,имеется фаркоп.машинку делал для себя.вложений не требует.звоните. машина продается с переоформлением
Продам машину у відмінному стані Газ вписаний Машина сіл поїхав, є дрібні нюанси по кузову, обірваний трос ручника та капота Ходова у відмінному стані Двигун масло не їсть, відмінна гума Витрата мінімальна Салон доглянутий, є музика Варити ні чого не треба склянки, пороги цілі Телефонуйте
Терміново продам !!! Машина на ходу. Є питання по кузову, присутні РИЖИКИ. Після парковочного ДТП. Машина взагалі експлуатувалася для роботи. Все необхідне ремонтувався вчасно. Торг! Усі деталі по телефону.
Машина на ходу, економна, Карбюратор • Всі питання за телефоном. Переоформлення обов'зкове.
