- 160 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.2 л.
- Ручна / Механіка
все працює як потрібно любе переоформлення або довіреність дзвоніть ********** або пришіть в лічку
все працює як потрібно любе переоформлення або довіреність дзвоніть ********** або пришіть в лічку
Сів і поїхав
Машина на ходу, об?єм двигуна 1,2, бензиновий двигун ,все працює, немає акумулятора, є запаска і новий комплект резини 4штуки , центральний замок працює, , все що цікаве по телефону , торг на місці
Двигун після капремонту, ГБО вписане, другий власник. Подробиці по телефону
Продам славутку в дуже гарному стані. Встановлений,зареєстрований новий газ 4 пок за 500$.Витрата газу 7л на сотню!!! Покрашена, пороги поміняні недавно, мотор капіталився, резина перед нова. Машинка жива робоча, доглянута. Хто шукає Славуту - обовязково приїдьте, подивіться. З обліку знімається. Візьмете - не пожалієте . Торг біля авто. Обмін є, можу до 1000 доплатити або на мото + ваша 1000.
Авто в гарному стані всі питання по телефону.
Машина в хорошому стані, економічна, інжектор , сигналізація, зимова та літня резина, розходніки замінено вчасно, всі додаткові питання по телефону
Нормальна славутка доглянута мотор без нарікань сів і поїхав
Автомобіль в гарному стані, не битий. Зареєстровано встановлення газового обладнання. Є електронасос. Ходова з дев'ятки, нова АКБ в робочому стані.
Продам машину 1.2 газ/бензин , мотор после кап.ремонта , машина покрашена была и качественно поварена , замовилена . К авто было приложено много усилий .Газ вписан в тех.паспорт , машина от владельца , с полным переоформлением или ДКП . По всем интересующим вопросам звонить или писать на вайбер .
На повному ходу.Кпп двигун без питань.Кузов цілий.Пічка працює. Гбо вписане.Оформляється
Продам хороше авто! Пробіг 90000 Вкладення не потребує! Втрачено контакт з власником,тому й ціна відповідна... Свіжа страховка! Торг біля ккапоту. Дзвоніть!
на ходу , нова резина , газ вписаний ,є колпаки ,пару нюансів по краю порога , треба перекрасити задній бампер .
Відмінний економний автомобіль.
Авто в хорошому стані, сів поїхав, вкладень не потребує, стоїть газ 3 покоління, стоїть електро регулювання фар, противотуманки ,магнітола, їде добре як на газу так і на бензину, хороша гума, авто переоформлюється. Можливий торг.
Машина в справному стані, замінено комплект зчеплення, антифриз, проведене ТО, комплект резини разом з дисками
Машина на ходу, газ 4 покоління, вписаний, можливий торг.
