- 200 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль повністю на ходу мотор працює відмінно ходова проблем немає по кузову є нюанси видно на фото
Автомобіль повністю на ходу мотор працює відмінно ходова проблем немає по кузову є нюанси видно на фото
капремонт двиг.титан.диски.багажник.
Відмінний стан. Підварена, пофарбована, обслужена. Двигун після капіталки, нове зчеплення, троси, карбюратор сделан идеально. Усі питання в повідомленнях або за телефоном. Торга нет. Можливий обмін.
.
продам машину машина на ходу сів і поїхав можна подивитися м героїв Дніпра
Авто в ідеальному стані, без пошкоджень. Пробіг 22 тис.км. Показники пробігу відповідають дійсності, оскільки авто здебільше використовувалось для поїздок в міській місцевості на невеликі відстані. Сигналізація встановлена сервісним СТО де і купувалося авто, там же встановлена магнітола з СD дисками ,,Kenwood". В комплекті зимня шина Шведської компанії GISLAVED з дисками (4 колеса), а також літня шина з новими дисками (4 колеса) як бонус. Новий акумулятор, новий бензонасос ,,Pekar", нові гальмівні передні колодки, нові гальмівні направляючи супорта, новий глушник з нержавіючої сталі, нова вихлопна труба, нові високовольтні проводи (силікон). В комплект додатково додаються молдинги, вітровики, дефлектор капота (мухобійка), гумові килимки 4 шт. в салоні і один гумовий килимок (корито) в багажнику, чохли для сидіннь, вогнегасник. Дніще авто оброблено рідким поліурітаном в ,,Інституті Хімії ". Вся документація до авто в наявності.
Машина на ходу Сів і поїхав. Обслуговувана Торгуйтесь в межах розумного
Інжектор 1.2л,страховка до 12.2026,переоформлення, в класному технічному стані. Машина з чистими документами,пере оформлюється через Дію/ТСЦ. Новий АКБ Новий радіатор мотора та пічки. Новий глушник. Мастило з фільтром замінені,датчик тиску мастила теж. Замки в круг нові. Мотор двірника замінений Прокладки на вихлопі нові. Ходова зроблена Сайлентблоки міняні Передні стійки нові. Задні гальмівні барабани нові Залні гальмівні циліндри нові Колодки задні нові Трос ручника новий Права гальмівна магістраль нова Відповідно і галмівна рідина свіжа залита Передня гума свіжа При заміні мастила промили двигун промивкою що додається у старе мастило перед заміною. Лінзовані LED фари. Світло дуже хороше. Стоїть магнітола. На ній і зарядник є. Встановлений газ. Працює як на газу так і на бензині. По кузову все очевидно по фото. Можна зробити при бажанні та наявності часу. Мотор працює рівненько,взимку в -15 заводилась як на газу так і на бензині. По техніці без питань. Якщо цікава машинка для роботи,з врахуванням всіх нюансів то не підведе. Машинка не прокурена,приємно пахне в салоні. Куплялась на короткий період повчитись,багато дрібниць в салон було куплено,відновлено,поставлено. Салон комплектний,всі ручки,всі накладки на карти є. Зараз машинка обслужена,і готова до поїздок. З продажем не поспішаю,по машині поступово все робиться,регулярно буваю на СТО щоб привести її в порядок. Новий власник буде задоволений в міру цих коштів. З пропозиціями подешевше не бачу сенсу витрачати час,купуйте собі карбову таврію за 500$ без газу ушатану в круг і катайтесь в задоволення. В машину вже з врахуванням роботи і запчастин вкладено більше ніж стоїть цінник,тож халяви нажаль не буде,я й сам на ній за 500$ покатаюсь поки вона не розвалиться. Продаж неспішний. Можна домовитись під завдаток на продаж через якийсь час.
Автомобіль у гарному стані, по двигуну питань не має, ходова обслугована, основні агрегати ремонту не потребує.
Продам авто пробило прокладку ГБЦ два комплекти ключів з документами повний порядок
Два комплекти коліс .Страховка свіжа . Нові задні амортизатори . Новий редуктор стекло очисників . Встановлено дифузор з новим мотором .Працює на газу та бензині . Газ стоїть але не вписаний .
Продам Славуту Ходова ваз тормоза ланос Ззаду встановлені супорта Замість порогів швелер Переварений та всилений багажний відсік Нові амортизатори та шарові Газ/бензин На впевненому ходу Є моменти по фірбі Втомлений салон На доброму ходу Страховка до грудня Переоформлення Ціна 700 без торгу
машина вся в рідній фарбі, салон як новий, один господар з салону, торг на переоформлення
машина в дуже гарному стані реальний пробіг замінені всі рідини та фільтри машиною будете задоволені можу поміняти на мотоцикл усім гарних продажів
Авто в гарному стані. Подвіска на авто перероблена на ходову ВАЗ 2110. Мотор в рабочем стані, замінили ремень ГРМ, масло в двигуні, поміняли прокладку головки, притерли клапана. З нюансів потребуе невеликого ремонту порогів біля задніх арок, но не критично. підтягнути рульову рейку. настроїть карбуратор. все інще в гарному та робочому стані. Хто візьме не пожалкуе. Продаю з причини необхідності більшого авто. Хоча машинка дуже подобаеться. Банально треба більше авто і тільки.
