- 249 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.09 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу, гальмівні колодки, задні циліндри, рульова рейка поміняти, встановлений вакуумний підсилювач гальм, замінений мотор обігрівача
Авто на ходу, гальмівні колодки, задні циліндри, рульова рейка поміняти, встановлений вакуумний підсилювач гальм, замінений мотор обігрівача
Продам Таврію в хорошому стані було замінено на нове карбюратор стартер лобове скло нова резина ремні помпу ролики фаркоп новий антифриз деталі за телефоном
Таврія Nova ЗАЗ 1102 2004р. 1.2, Газ/бензин. Стан чудовий для цих років, усе працює. Щодо кузова питань немає. ЛКП рідне, в нормальному стані. Мастило не бере. Їде бадьоро. Двигун відкапіталений повністю. ЦПГ, головка, заміна зчеплення. Газ 2 покоління. Карбюратор перебраний і налаштований. Ходовка не гримить. У салоні тихо. Зашумлена повністю вібро та шумоізоляцією. Замінені шруси. Панель - люкс. Зимова гума, майже нова. Сигналізація із центральним замком. Блютуз-магнітола. Відмінний акумулятор BOSCH. Новий трамблер, свічки, бронепроводи. Машинка робилася під себе. Продаю неспішно. Торг ТІЛЬКИ БІЛЯ КАПОТУ.
Продам таврія нова 2007 рік кузов цілий , гнилі дірок немає, оброблена. двигун в ідеалі , заводиться з пів оберту в любу погоду. все гарно працює. Сів та поїхав. Реальному покупцю Торг присутній
обслужена. інжектор двигун живий, ходова в хорошому стані, розвал зроблено. пошкоджено задній бампер іржа по лівому борту. салон не вбитий. все працює.
Авто на впевненному девяточном ходу. повністю в круг і в квадрат оброблена, перебиралася до болтика. все у відмінному стані. вкінуто дуже багато і з добрими намірами, але так сталося що потрібно продати, тому така ціна. Авто дійсно варте своєї уваги. Ця маленька принцеса робилась для себе з чистим серцем і доброю душею. на титанах і непаганій резині. хто візьме не пожалкує ні про що. буде кататись і насолоджуватись тим як може ЗАЗ вести себе на ходу по комфорту і їзді.Салон охайний.По электрицi все працюйе.
ЗАЗ Таврія 110206, 2001 рік Пробіг:200 тис 50 тис після капітального ремонту двигуна (замінено головку блоку циліндрів) Двигун в ідеальному стані Для реального покупця торг Дзвоніть, щоб отримати більше інформації
Продаю свою машину. Авто в хорошому робочому стані, заводиться в будь-яку погоду. Двигун працює рівно, не перегрівається. Ходова в нормі, їде м’яко й впевнено. По технічній частині: • Мотор 1.2L працює рівно • Коробка передач переключається чітко • Гальма та рульове в порядку • Світло та електрика працюють • Стоїть фаркоп Кузов: Є сліди експлуатації, але загалом виглядає акуратно. Днище та пороги в нормальному стані для свого віку. Ціна адекватна, реальному покупцю ТОРГ біля авто.
Срочно продам авто! В гарному стаїх??що ґґш гонг??зз з з ********** бьёт шл о рыло що ґш любогоні! Є газова установка, тільки треба підключити його. Всі питання по телефону ********** Гарний Торг біля капоту!
Продається даний автомобіль так як не потрібен , більше стоїть чим їздить. Замінено: - мастило - фільтри - антифриз - термостат - середня частина від вихлопної - рульова рейка нова - новий замок запалювання - нові гальмівні колодки Рідний пробіг !
брав авто під свої потреби, але нажаль змінилися обставини, встановив електробензонасос, механічний теж в наявності, місяць тому змінив шарові, наконечники з тягами, сайлентблоки ричагів, лівий шрус, колодки в круг, також задні циліндрики гальмівні, кузов цілий повністю, без іржі, днище, лонжерони та пороги цілі та оброблені, фаркоп присутній, всі лампочки і підсвітку працюють, встановлено тахометр, магнітола SONY ( 3 динаміки). Машина тонована. Встановлено передні і задні розпорки. Додатково комплект гуми на дисках. Мотор працює рівно, не димить. Встановлено металевий захист двигуна. Страховка дійсна ще 5 міс. Авто на мені, переоформлення через Дію. Якщо є питання ліпше писати на Вайбер.
Українська малолітражка до вашої уваги !!!таврія нова!!! повністью обезшумлена,на титанових дисках ,на новій зимовій гумі сидіння від фольксваген гольф ! економне інжекторне авто . Недоліки - На холодну плавають оберти як прогріється все нормально ,тріщина на лобовому склі . А так в цілому живе авто ! Причина продажу хочу авто побільше. :
