- 172 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Авто в гарному стані, вкладень не потребуе. Сів і поїхав.Один власник з салону автомобіль в рідній фарбі.Авто переоформлюється Всі питання по телефону
Авто в гарному стані, вкладень не потребуе. Сів і поїхав.Один власник з салону автомобіль в рідній фарбі.Авто переоформлюється Всі питання по телефону
Продам Таврію 2006 року 1.2 л / Бензин 200 300 км пробігу Автомобіль на ходу щодня. В доброму стані, ходова збита , мотор працює рівно масла не бере , коробка не гудить не вибиває але є маленькі нюанси. Пороги та днище цілі , варити не потрібно нічого. На дверях зроблена віброізоляція. По кузову єдрібні недоліки . Недавно замінено внутрішні ШРУСи , рольові рейді 2 роки .Рік тому замінено всі амортизатори та опори по колу.Стоїть електробензонасос , та новий карбюратор.Аккумулятор живий.Хороші LED-лампи в головному світлі, маленькі протитуманки, додатковий ліхтар заднього ходу.Встановлені електросклопідіймачі.Вікна тоновані окрім лобового.Резина літо та зима на дисках. Машина вартує своїх грошей. Продаж тільки з повним переоформленням. Я власник.
Українська малолітражка до вашої уваги !!!таврія нова!!! повністью обезшумлена,на титанових дисках ,на новій зимовій гумі сидіння від фольксваген гольф ! економне інжекторне авто . Недоліки - На холодну плавають оберти як прогріється все нормально ,тріщина на лобовому склі . А так в цілому живе авто ! Причина продажу хочу авто побільше. :
Продам обміняю 2 Таврії машинка в ідеалі все працює ,не гнила по салону супер,тепла музика грає ,все працює деталі за телефоном!
Таврія Нова, авто в гарному стані, вкладеннь не потребує. Інжектор, дуже економна. Дно і пороги цілі. Торг присутній.
Таврія не бита і не фарбована. Кузов в чудовому стані. Гума зима нова 4. Повністю на ходу. Документи в порядку. Ціна без торгу.
Авто в гарному стані, вкладень не потребуе. Сів і поїхав.
Продам машину, бензін, ектрика вся працює, нічого варити не треба. Сів та поїхав. Більш детальна інформація по телефону
Авто на повному ходу. В гарному стані Пробуло в одній сім'ї з моменту покупки. Бралось з салону. Пробіг 122 ткм. Масло мінялось вчасно. Останній раз 3000 км назад. Карбюраторний. Деталі по телефону. Подивитись можна за попередньою згодою.
Авто на ходу, сів поїхав. Акумулятор 25 року, резина в гарному стані встановлена 24 році. Передні сидіння від іномарки. Газ/бенз. Газ не вписаний.
авто в доброму стані, кожен день їздить, два комплекти гуми. вкладення коштів не потребує. авто власне.
автомобіль в хорошому стані
Продам автомобіль ЗАЗ 1102 2004 року в гарному стані. На ходу, після капремонта двигуна. Резина зима в гарному стані
Стан задовільний. Повністю непошкоджене
Продаю автомобіль, який з моменту придбання у новому стані знаходився в одній родині. Пробіг невеликий, оскільки експлуатувався в невеликому місті. Наразі має певні дефекти по кузову, які видно на фото. У далекому минулому було пошкоджено дверку зі сторони водія та проведено її заміну. Щодо технічного стану, то наразі я зі своєю сторони бачу проблему в тому, що автомобіль їде в основному на підсосі, також влітку (певно через цей же підсос) автомобіль сильно гріється. Газ відсутній. Масло змінювали приблизно на 100 тис. км пробігу.
