- 50 тис. км
- Біла Церква
- Не вказано
- Не вказано
Напівпричіп в рейсовому стані , обєм 50кб тара 6:250 ! на новій резині ! всі подробиці по тел
Напівпричіп в рейсовому стані , обєм 50кб тара 6:250 ! на новій резині ! всі подробиці по тел
Продам туарег, обслужений, вкладень не потребує. Продаж у зв'язку з переходом на новішу модель. Торг біля машини
Вся інформація по телефону
Автомобіль в гарному стані,регулярно обслуговувався.2 місяці тому перебрана вся ходова,всі деталь замінені на нові.Новий акумулятор.Всі робочі рідини замінені(олива Motul,антифриз,гальмівна ,в коробці).Є 2 комплекти гуми:літня та зимова.Машина зручна і економна,доглянута,на ходу,готова до поїздок.
1.9tdi автомат 7 Ступка
Машиною користуються кожен день, до продажі не готовилась. Мінялися всі росходніки, по кузову мінялися пороги, фарбувалась повністю. Питання по телефону, бажано по вайберу, так як поганий зв'язок.
авто в хорошому стані я власник хороша комплектація 210 тисяч пробіг мотор 1.9 дизіль всі питання по телефону
Продам Volkswagen PassatB6 2008 року випуску в ідельному стані. Авто постійно у догляді. Вчасно проведене то. Документи в повному порядку. Другий власник. Авто без проблемних місць. В аварії не було. Замінено лобове скло та лівий ліхтар тільки оригінал встановлювали. Надійний двигун,ходова,коробка в повному порядку. Хід тихий . Витрата палива в комфортних межах. Якісна шумоізоляція ,при русі в авто не чути вуличні шуми. Авто якісно підготовлено до осінньо-зимового періоду. В салоні є невеликі сліди потертості . Зовні і з середини виглядае дуже привабливо. Комплектація - Comfortline. В комплекті зимова та літня гума на титанах, два ключа. Сучасна нова магнітола з рамкою та камера заднього виду придбана найкращої якості для цього авто при бажанні за комфортну ціну піде в комплектацію. Для тих хто шукає якісне і класне авто.пропоную консультацію по телефору якщо залишились питання .
Авто на ходу їздить постійно без нарікань, салон гарний. Потрібні роботи по кузову (пороги, рижик по арці та по двері), ходова зроблена повністю. Для зацікавлених гарний торг на виправлення кузовних робіт. Більш детальніше за телефоном.
Продам авто. Дуже комфорте та зручне, проблем з автомобілем не було, автомобілем володію 5 років, ві запитання по телефону.
Продам, машина в отличном состоянии, не бита ,не крашена, гаражное хранение.
Машина в дуже гарному стані, куплена в 2008 році з салону і з того часу знаходиться в одних руках, вмонтований ГАЗ. 10-тис тому зроблений кап-ремонт двигуна, по ходовій частині теж все зробленно, кожна кнопочка працює, вкладень не потребує сів і поїхав. Машина така як на фото! Всі питання по телефону!
Авто дуже гарному стані
Авто в ідеальному стані, скарг немає, все на ходу. Об'єм двигуна 2.0. Пасажир, довга база. Резіна зимова. Магнітола нова, встроєний телевізор, кондиціонер. Була заміна мотора. Пробіг мотора 207 тис км. Все робилось як для себе. Нові форсунки. Вчора замінили масло, повністю пройдено ТО, розходніки поміняні. Сів і поїхав! Ходова Валіо. Амортизатори Валіо, нове все. Щеплення нове, вижимний новий. В коробці теж заміна масла.
Не быта,не крашена.
Вітаю! На даний момент Авто знаходиться за кордом! Кого зацікавить можемо зв?язатися та все обговорити, довіреність зробив на людину яка знаходиться в Україні, так що проблем з оформленням не буде. Оплату за авто приймаю тільки в €
