- 41 тис. км
- Львів
- Бензин, 6.3 л.
- Автомат
Bentley Continental GT 2008 – це розкішне купе класу гран-туризмо, що поєднує в собі потужність, елегантність і високі технології. Автомобіль повністю обслужений, ніяких вкладень не потребує.
Bentley Continental GT 2008 – це розкішне купе класу гран-туризмо, що поєднує в собі потужність, елегантність і високі технології. Автомобіль повністю обслужений, ніяких вкладень не потребує.
Продається власне офіційне авто, куплялась в автосалоні, перший власник. Пробіг рідний, комплект резини зима-літо, газ вписаний. Авто варте уваги, не крашена, не бита, вся в оригіналі, гарний стан автомобіля. ПОВНІСТЮ вся обслужена, вкладень не потребує, надійний бензиновий двигун 1.6 літра на газі та механічна 5-ти ступенева КПП. Подробиці за телефоном або **********.
Малий пробіг, гарний стан
Напіпричіп в ідеальному стані. Мега, виставлена висота 2.97. Осі Schmitz ( saf ).Резина GOOD YEAR 85% по кругу! Нова криша, повністю перебрані супорта, тормозні диска два нових... остальні 4 замінені минулого року, блок-ступиці перемазані...!! Підйомна вісь.Підйомний дах. Сертифікати. По технічному стані можлива перевірка на будь_якому СТО!!! Їздив сам тому стан дуже гарний!!) для реального покупця можливий торг біля причіпу. За більш детальною інформацією прошу телефонувати!
Автомобіль в ідеальному стані! Офіційний автомобіль! Рідний пробіг, не бита не фарбована, газ бензин, більш детально за телефоном
Авто після кап ремонту, в чудовому стані
Єдиний власник!!! Гаражне зберігання!!! Придбаний 05.09.2008 року. Своєчасно обслуговувався якісними запчастинами та мастилами. Експлуатаційній книзі все вказано (дати та запчастини). Даний автомобіль знаходиться в гарному стані. В листопаді 2025 року замінений ланцюг двигуна, проведено повне обслуговування генератора та стартера.
Автомобіль знаходиться в Австрії, власник один, їздить жінка, продається у звʼязку з проблемою реєстрації на австрійські номери.всі ТО проходила в Австрії протягом 4 років.
Продам скутер у дуже гарному стані, на повному ходу, все працює, повністю справний! На реєстрації! ! ДВИГУН ПІСЛЯ КАПІТАЛКИ ! Ще навіть обкатку не пройшов! Після заміни ЦПГ, сальників клапанів і притирання клапанів проїхав лише 33 км. На пробігу 21 954 км були замінені: •колінвал; •сальники колінвала; •ланцюг ГРМ; •ланцюг маслонасоса; •усі підшипники та сальники редуктора. Колінвал, ЦПГ, ланцюги та сальник від виробника MotoTech. Прокладки Zongshen — знайти їх було ще тим квестом. Підшипник редуктора NTN. Є всі відеодокази ремонту двигуна, за бажанням можу надати. Сам скутер дуже комфортний для міста, а головне — дуже економний! Розхід не перевищує 4 л. Задня покришка нова, встановлена у 2025 році, проїхала менше 1000 км. Передня ще має більше половини протектора. Покришки подвійного призначення — скутер однаково добре їде як по асфальту, так і по ґрунтовці. Вилка суха, не тече. Дискові гальма по колу. Колодки у 2025 році встановлював нові. Гальмівна машинка переднього контуру також була встановлена нова, у задню машинку встановлений новий ремкомплект. З мінусів — колодки попалися пискливі. Із допів встановлене хороше LED-світло, ближнє та дальнє підключені через реле. Той, хто придбає його, думаю, точно не пошкодує. Головне — грамотно пройти обкатку! Робив його для себе, планував ще мінімум сезон від’їздити, але через збіг обставин підняв кубатуру, тому потреби в ньому більше немає. Продавати, чесно кажучи, дуже шкода і не хочеться, але потрібні гроші, тому «шари» не буде. Начебто все детально розписав, тому кого цікавить — телефонуйте або пишіть. Якщо не беру слухавку — телефонуйте ще або пишіть повідомлення, бо можу не почути телефон. ! Прохання турбувати тільки реальним покупцям. Перекупів і людей без грошей прохання не витрачати мій час.
капсула часу. Навіть на рідній гумі.... Усі інші питання по телефону....
Автомобіль в ідеальному стані без перебільшення! Зроблено було переущільнення клапанних кришок та форсунок, заміна свічок накалу, заміна термостата, чистка клапанів ЕГР, ремонт АКПП, ремонт компресора пневмо підвіски, перетяжка руля та передніх сидінь, покраска капота,заднього лівого крила та двері через облізання лака, заміна передніх тормозних дисків та колодок, Ремонт стартера, заміна АКБ, заміна радіатора пічки. Будь яка перевірка чи СТО тільки вітається! ДОСТУПНО В ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТ (Самі найвигідніші умови на ринку) Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in (Можливий обмін на Ваш автомобіль) • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Працюємо кожного дня з 10 до 18 окрім понеділка!
Автомобіль 2008 року випуску
Доброго дня. Продам Санта фе 2 в гарному стані,екологія вирізана, масла не бере, заводиться як на холодну так і на гарячу, повний привід, сколи царапини присутні. Гарний торг реальному покупцю. Дякую всім за увагу
Авто в гарному стані, усі питання за номером !
Авто повністю обслужене, вкладень не потребує. Стоїть дороге газове обладнання. (Встановлював пів року тому) Мотор, коробка працюють ідеально. По ходовій також нічого робити не потрібно. Кузов весь в рідній фарбі, без жодних підкрасів. Невеликі «рижики» на фото видно на лівому порозі, не гнила. Салон також весь оригінальний, нічого не перешивалось, не замінювалось. Оригінальні легкосплавні диски з практично новими Michelin. Детальніше по телефону.
