- 250 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Не вказано
Продам хороший та надійний автомобіль, двигун в прекрасному стані їздить на 5w40, масла не бере, сухий без соплів. Авто вкладень не потребує, Кондеціонер працює, пічка гріє. Переоформлення
Ніяких нарікань немає. В телефонному режимі відповім на всі питанння.Підсилювач керма, камера заднього виду, електро багажник андрої-WI-FI.
Продам Епіку 2.0 мех.ГБО 4 покоління.На повном ходу.масло не бере,не димить не троїть.Рівно робе шо на бензину шо на газу,мотор сухий,ходова в нормі.Гарний салон,розходніки мінялися всі,новий акумулятор,гаражне зберігання.
По всім питанням звертатись за телефоном
продам свій фіат фіоріно 1.3 2008 я другий власник володію ним 5 років авто в хорошому стані на даний момент вкладень не потребує. Всі розхідники мінялись вчасно 7-8тис. Масло заливалось тільки кастрол. Замінено комплект зчеплення6тис комплект грм 12тис нова помпа ремні та ролики. Продаж не терміновий. Причина продажу потрібно трошки більше авто. детальніше за телефоном. ПЕРЕКУПЩИКІВ ДУЖЕ ПРОШУ НЕ ТОРБУВАТИ... Реальному покупцю обгрунтований торг. В нагрузку дам ще комплект зимових коліс. До продажу не готував!
Все вопросы по телефону!!
Гаражне зберігання автомобіля. Комплектація автомобіля: шкіряний салон, підігрів сидінь, блок керування боковими дзеркалами, кондиціонер та люк у даху. Додатково: встановлено сигналізацію, у комплекті протиградовий чохол . Телефонувати або писати у Viber чи Telegram.
Продам власний автомобіль в доброму технічному стані вкладень не потребує !сів поїхав газ бензин ,газ вписаний в тех паспорт Реальному покупцю торг біля капоту продаж тільки з переоформленням
Продам чудовий скутер. Повним ходом, сів і поїхав. Вкладень не вимагає. З 2018 року з контейнера в одних руках. Торік було замінено ремінь варіатора на оригінальний, ролики, акумулятор та датчик холостого ходу. Не фарбований, пластик весь рідний и цілий. Страхування на рік, Будь-який вид переоформлення.
Авто на повному бойовому ходу — сів і поїхав. Мотор працює рівно, як годинник, масло не бере.Ходова без стуків, тормоза прокачані. По техніці машина обслужена і вкладень на даний момент не потребує. Думаю що і найближчі роки також. Є запасні ключі до автомобіля. Можлива зустріч у м.Боярка київська область Пробіг — 187 тис. км. Комплектація: • Електросклопідйомники • Гідропідсилювач керма • Кондиціонер • Пічка • Сигналізація • Музика • Підігрів заднього скла • Прикурювач Газ вписаний у техпаспорт, але по факту не стоїть. За останні пів року було зроблено дуже багато: — заміна ГРМ і ролика на 185 тис. — масло та фільтра — Куліса, ричаг — бензонасос, паливний фільтр і датчик тиску палива — новий радіатор охолодження — чистка форсунок — нові датчики ДМРВ, ДПДЗ, холостого ходу, фазорозподілу — нова котушка запалювання, свічки та ВВ проводи — новий лямбда-зонд — ролики генератора — повністю новий вихлоп і резонатор — прокладки випускного колектора та приймальної труби Всі деталі ставились новими і майже всі від фірми REDAUTO. По кузову є незначні нюанси, машина не нова. На порогах стоять накладки. Але дно в дуже хорошому стані. ДТП не було. Стоять хороші дорогі фари — світло дуже достойне. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Мінімальний торг біля авто. Перекупам прохання не турбувати.
Автомобіль в гарному стані як на свій вік. Бензиновий 1.6 двигун працює рівно та без зауважень, надійна АКПП (гідротрасформатор), чистий та доглянутий салон.
Машина в гарному стані, обслужена, пневма працює добре Встановлені прсилені тормоза, в круг нові тормозні диски з колодками масло замінювалось кожні 7 тисяч, також замінено масло у компресорі, нові свічки, замінений бензонасос Якщо зацікавила машина телефонуйте питайте все розповім.
Якщо ви хочете авто на якому ще їздити і їздити, то вам сюди) Технічний стан ідеальний, вкладень не потребує! Авто в дуже гарному стані, салон чистий та доглянутий. Машина обслуговувалась вчасно, все робилось для себе. Добре підійде як для початківця, так і для щоденної їзди. У комплекті зимова гума. Перешитий руль, встановлені гарні коврики. Є незначні косметичні нюанси на передньому бампері — при бажанні легко і недорого виправити. Є корозія в деяких містах. Авто затоноване, встановлений CarPlay. Підвіска в хорошому стані, по ямах їде м’яко і впевнено. Є ТОРГ! Можете писати на Вайбер або телефонувати! Якщо не беру трубку , то пишіть в месенджера будь ласка!
Пригнана з Німеччини в ТОП комплектації!!!! Розтаможена і готова до постановки на облік!!! 100% оригінальний пробіг, є підтверджуюча документація!!! 100% В ІДЕАЛЬНОМУ ТЕХНІЧНОМУ СТАНІ: коробка передач перемикається плавно без ривків або ударів, двигун працює тихо і без сторонніх шумів, підвіска взагалі без будь-яких нарікань!!!! Салон збережений, по електриці абсолютно все працює!!! Велика Навігація Парктроніки Блютуз Панорамний дах Легкосплавні диски Підігрів сидінь Чотири підйомники Автоматична коробка DSG
