- 260 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 3 л.
- Автомат
Продам Сузукі Гранд Вітару 2008 року. Бралася з салону. Один власник. Газ-бензин. В ДТП не була. Пробіг 130000 км.
Є в наявності 2 сцепки-тент однакової конфігурації, рейсовий стан, тахо - шайба. По осям 2+3. Завантаження бік+зад. В комплекті з причепами: SAMRO CT27PJ - 2008 р. Внутрішні розміри: довжина 6,45+8,8 м ширина 2,48+2,48 м висота 2,85+2,85 м Пробіг по авто: 9256 - 1 555 тис.км 9329 - 1 416 тис.км Заводські сертифікати на авто+причіп в наявності.
автомобіль в достойному стані клімат працює можна обмінятись щоб на автоматі Можлива доплата в дві сторони
Продам Mercedes E200 w211 2008 рік 2,2 CDI автомат 5 ст,масла,фільтра замінені,помилок немає,обслужений, вкладень не потребує,власник. Деталі за телефоном.
авто в хорошому стані є косметичні сліди експлуатації , наклейки з капота зняті ,долаткові фото додам, коробка працює без зауважень всі рідини замінені ,клімат працює ,круїз ,датчик світла, безключ доступ все присутнє ,автомат без питань ,зимова резина ,страхівка все є салон комбінована шкіра чи екологія присутня невирізана ,я власник переоформлення без проблем ,зимова резина практично нова ,акамулятор новий ,свічі накалу замінені ,електроручник працює ,по електриці проблем немає ,по кузові корозії немає ,тормозні диски і колодки в хорошому стані , всі вікна рідні включаючи лобове скло ,воно рідне і акустичне ,дзеркала складаються ,акустика штатна грає прекрасно ,підрульові перемикачі працюють ,все решту по телефону ,ціна авто відповідає ринку і стану ,кому цікаво дзвоніть ,причина продажі наявність іншого авто ,якщо не в мережі писати на вайбер ,авто на повному ходу ,ціна така щоб приїхати і забрати ,можливий пригон на огляд
Автомобіль в хорошому технічному стані. Є лакофарбові дефекти по кузову . Замінений новий мотор з усім навісним. Є комплект зимової гуми. Всі деталі по телефону
Продам авто з сім'ї. Підійде як для початківців автолюбителів, так і для водіїв міського режиму. Маленька, компактна, містка. + літня гума на дисках. Торг.
детальніше розповім по телефону. Продаж у зв'язку з тим, що вже купили інший автомобіль. Торг біля капоту
Машина полностью на ходу! Второй владелец! Инжектор! Хранилась в гараже! Есть второй комплект резины!
Чорний Peugeot 207 SW.
Продам власне авто.В гарному стані. В рідній фарбі. Своєчасно все обслуговувалось. Замінені всі розхідники. Встановлене ГБО вписане в техпаспорт. Двигун, АКПП у відмінному стані. Безключевий доступ. Шкіряний салон. Підігрів передніх сидінь, дзеркал, лобового і заднього. 2 комплекта резини. 2ключі. Надійний, економний автомобіль. Не перекуп! Торг.
авто на повному ходу, повне сто на зиму , все поміняно,перевірка на будь якому сто, продаж по сімейних обставинах.
Технічно в гарному стані. Майже вся в рідній фарбі. Гарна комплектація, 7 місць. Двигун працює без нарікань, що на газу, що на бензині, коробка без зауважень, ходова також в порядку. По кузову та салону є сліди експлуатації. З документами порядок, навіть страховка є свіжа. Телефонуйте!
Продам БМВ Е90. Потрібно замінити 2 датчика АБС і свічки. Машина на ходу, заводиться,їде.
Хороший автомобіль Для своїх років
