- 175 тис. км
- Одеса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаю авто, все працює, всі питання по телефону, торг біля капота, телефонуйте якщо цікаво, а не просто так. Пробіг рідний. Пришлите в чат звоните
Продаю авто, все працює, всі питання по телефону, торг біля капота, телефонуйте якщо цікаво, а не просто так. Пробіг рідний. Пришлите в чат звоните
кап.ремонт двигуна, новий акумулятор грм радіатор.пороги паршиві.резина ,ходова, коробка,дно гарні.Не в кредит.Скину на пороги.авто на обкатці, новий трамплер грон.датчики поміняли,патрубки всі і металеві теж всі по двигуну. 29.03.заміна чотирьох форсунок на нові .
Повна комплектація. Збережений стан. Нова зимова гума. Музика Bose (заводський сабвуфер). Працює кожна кнопка
деталі за телефоном + 4 колеса літо на титанах
Продається авто дружини, придбане в Україні Постійний повний привід. Рік тому встановлено якісне ГБО в сертифікованому центрі "Час Газу". Також встановлено мультимедію з можливістю підключення до інтернету. Штатна магнітола в наявності, додатково наявні парктроніки пофарбовані в колір кузова (за бажанням можна встановити). Рідний пробіг. Повністю обслужене авто. Враховуючи вік авто присутні дефекти по кузову (останні фото).
Продам власне авто в гарному стані. Всі подробиці по телефону
4х тактний скутер Honda Dio AF-62. На ходу. Є вікові недоліки по пластику. Заводиться з лапки (відсутня АКБ). Потребує заміни оливи в двигуні (вже пройшло 2 тис. км. від попереднього ТО), а також обслуговування та налаштування карбюратора (при повному газі зменшується динаміка).
Авто технічно справне на Ходу. Незначні потертості по кузову Збірка Словаччина замінені масла та фільтра. кондиціонер справний мульти руль.
офіційний автомобіль придбаний у авто салоні у 2010 році вся історія присутня Стан чудовий для такого пробігу двигун сухий масло не споживає заміна кожні 8 тисяч км без ключовий доступ підігрів сидінь підігрів дзеркал омивач фар фари повертаються за кермом підігрів щіток двірників що дуже зручно у зимку надійна механіка 6 ступна все працює чітко без нарікань Відповідно торг можливий тисячами не торгуємось два комплекта шин зима літо
В хорошому стані. Один власник
продаємо свій автомобіль масло поміняне, зимова гума. літня в подарунок
Авто було пригнане зі Швейцарії в 2020році з пробігом 181тис км. У Швейцарія була перша реєстрація 2009р. Вся документація про пробіг прикріплена до фото. Були замінені грм, щеплення, амортизатори. У власному використанні 2.5 роки. Не підкрашував, є дрібні царапини. Газ - метан - техогляд дійсний(прикріплено до фото). Газове устаткування заводське. + Віддам літню (мішелін) та зимову (континенталь) на дисках.
Автомобіль знаходиться у справному стані/ на ходу, зроблено ТО, заміна оливи, фільтри і антифриз замінено у квітні 2026 р., Авто використовується без ГБО. Щодня їздить. 12 тис.км тому зроблено капітальний ремонт двигуна. Замінено датчики: мастила, швидкості... В наявності два комплекти гуми (зима та літо). Автомобіль в технічно справному стані.
Продам машину Kia Ceed 2008 року. В ідеальному стані. усі подробиці за телефоном Сергій
Продається авто яке в сім'ї вже 6 рік. У 2020 році було пригнано з Німеччини. Є нюанси по кузову у вигляді однієї вм'ятини на арці (на фото є), а також має незначні сліди експлуатації. Пороги міняні рік назад. добре заводиться і їде... Але... Ціна нижча ринкової бо авто жере масло. Прям жере. Тому у вартість вже закладена вартість та установка контрактного мотора. Повторюю: чудово заводиться і їде, але скільки вона ще буде так їздити - гарантій дати не можу бо не знаю. Але це ваг, як рівень мастила впаде - авто дасть Вам про це знати раніше ніж почне провертати вкладиші. На такому етапі вже не важливо яке масло, головне щоб воно було😀 Найбільше масла їсть по трасі, по місту не так. Є комплект літньої резини, віддаю разом з авто. Адекватний торг присутній, каністра масла в подарунок😀
Є зима нова і літо. Машина в ідеальному стані. Склопідйомники є. Автоматична коробка передач Цілий не ржавий по кузову, самий ідеальний стан Торг
Ідеальний чорний колір. Суворий, статусний, завжди в тренді. Просторий салон – кожна подорож буде у задоволення. Кондиціонер працює справно, фреон перевірений та заправлений. Пічка гріє відмінно, салон комфортний у будь-яку пори року. Масло та всі рідини замінювались вчасно (*масло кожні 6-7 тис. км пробігу). Салон машини чистий та охайний (не прокурений), встановлені якісні чохли на сидіннях. Встановлено дистанційний центральний замок - ключ з кнопками, дуже зручно у користуванні. Робили для себе, працює справно. Коробка - часом перша передача переходить на другу не з першого разу (буває 1-2 рази за поїздку), якщо не спішити - все ок. Потрібна заміна соленоїдів. Машина фарбована. Дзвони – готовий показати та детально розповісти. Машина не підведе! Відео та додаткові фото надішлю в месенджери. Можливий огляд в місті Одеса (Суворовський р-н).
