- 356 тис. км
- Городня
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в доброму стані є нюанси по лкпт
Авто в доброму стані є нюанси по лкпт
Авто а чудовому стані,30 тис назад відкапітален мотор,кузов, салон,ходовка,коробка в чудовому стані вкладень ні яких не потребує володію авто 6 років.Пробіг авто рвдний ні хто не зматував.
АКПП,Шкіра, люк з електроприводом, круїз-контроль, магнітола з керуванням на рулі, молдінги, г/п руля, електросклопідйомники, електр.регулювання дзеркал, замикання дверей, сідіння водія. Протитуманні фари, кодиціонер, подушка безпеки водія, тонування, мульти-лок, ліхтарі відкриття п/дверей, газове обладнання…
Всі питання по телефону.
продам авто.сів поїхав.можливий обмін з моею доплатою.
переоформленя,літня резина в подарунок,реальрому покупцю торг
Машина варта уваги, сів і поїхав. Деталі по телефону або в повідомлення 06******91
Я власник. Тільки переоформлення, машина на ходу, потребує кузовних робіт, зварочних робіт і потрібно дивитись до ходової. Димить мотор зранку на холодну. можливий обмін на новіше авто з моєю доплатою.
продаю фольксваген т4 пасажир 8+1 в доброму стані.Двигун 1.9простий дизель дешевий в обслуговуванні.Біля 1000км назад зроблено кап ремонт двигуна та ходової.Резина всесезонка.Я власник любе переоформлення.
На ходу. Нова установка на газ (4 покоління) Всі деталі за номером телефону
Авто на ходу! В технічно адекватному стані Торг біля капоту . Обмін на мото
Продам Шкоду. У сім'ї була 20 років. Машина — сів і поїхав. Усі мінуси видно на фото. Телефонуйте, пишіть.
Авто в дуже хорошому стані як для своїх років. Машина була пригнана з Німеччини 2 роки тому. В Україні їздила жінка, авто використовувалось акуратно. Продається, бо власниці просто не підійшло. Двигун працює рівно, коробка перемикає добре, ходова в нормі.1 000 км тому було зроблено ТО. По машині потрібно зробити кондиціонер, і більше нічого робити не потрібно — сів і поїхав. Салон збережений, чистий, без сильного зносу. Є запаска, домкрат, також у комплекті віддається нова зимова резина, резині приблизно 1 рік. По кузову є невеликі нюанси, видно на фото, але на загальний стан авто це не впливає. Авто виглядає гарно, їде впевнено, по документам в порядку. Хороший варіант для щоденного користування. Приїжджайте, дивіться авто в живу та перевіряйте. Торг, та можливий обмін лише на квадроцикл! Детальніше по телефону
Легендарний вектор В.2.0 Мотор тільки після кап.ремонту. Всі ремені поміняні.нова система охолодження.всі рідини-Поміняні. замінено масло в коробці!!! Салон в доглянутому стані. Сигналізація з автозапуском. задня камера є. встановлений jps- ви зможете завжди знать,де знаходиться ваше авто! Авто в доброму стані,дивлячись на свій вік! завдяки автозапуску,зараз с дома прогріваєте авто і приходете сідаєте вже в прогрітую і їдете. класна опція))) їде опель дуже добре!!! Реальному клієнту торг.
Продам своє авто в технічному стані все добре, салон добрий стеля перешита в оригінал матеріалу, по кузову є нюанси потрібно займатися , с документами все добре переоформлюется , всі питання по телефону Без торга !!!!
