- 333 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Нісан прімєра 1,6 газ, бензин, газ вписаний в т. Авто в хорошому стані, не гнилий, не ржавий, мотор, коробка, ходова все хорошо, мотор міліоннік,привід ГРМ цепний, кондіціонер працює, електроскло підйом. передні, гідропідсилювач руля, центральний замок, сігналізація, ксенон, продаж, обмін, з документами порядок, з недостатків треба дивитись до ручніка. (Також можлива РОСТРОЧКА
Пропоную Вашій увазі хороше та надійне авто! Їздить кожний день, після капітального ремонту двигуна (2300 км тому як робили)масло не бере ,заводиться та працює чітко та рівно, ходова не гримить Кузов не гнилий ,є невеликі сліди експлуатації на лкп (царапини,сколи) Коробка перемикається та працює без зауважень,люк не тече Кого зацікавить дзвоніть
ВАЗ 21074 в нормальном рабочем состоянии.с документами порядок.бензин.мотор работает отлично.стартер новый.ходовая поменяла(перед).кузов имеет не большие не дочеты на езду не влияет
2.0 газ- бензин. Механіка 5 ст Ходова вся зроблена, новий газовий редуктор, ( газ не вписаний). Круїз контроль, кондиціонер,абс ( помилки по 2 датчіках ) , новий АКБ, два комплекта коліс, 3000 торг на каву
Машина в гарному стані всі питання по телефону
Кожного дня тачка у русі. Авто не гниле без рижиків. По технічному стану все добре. З документами все добре.
все працює окрім двегуна
Продам автомобіль в хорошому стані. Капітальний ремонт двигуна. Кузов цілий. Салон великий та зручний. Тільки замінена рульова рейка. Обслуговувалась тільки на сервісі АТЛ. Всі акти в наявності. При продажі віддам деякі запчастини та літню резину на титанових дисках 16.
Без торгу! На впевненому ходу! По механіці працює все добре, коробка та роздатка не вибиває, все рацює відмінно без нарікань, рама ціла не варена, по кузову також питань немає без гнилі, салон повністю утеплений, машина робилася для себе. Якщо не відповідаю пишіть в менеджери вайбер, телеграм, WhatsApp. Також цікавить обмін на Ваз сімейства передньопривідних, або всі види ланосів.
машина на ходу, додаткові запитання по телефону
Авто вогонь. Ніколи не підводило. Сів поїхав! Нове масло і фільтр масляний та повітряний в двіжок, масло в коробку 2тис. км. тому. Кондей, працює але потребує заправки. Нова ходова (2тис. км. тому): диски передні Metelli Италія, диски задні LPR Италія, Колодки Передні Jurid Германія, Колодки Задні Lpr Италія, Задні амортизатори Kayaba, Тяги+наконечники Qtop Испанія, Шрус зовнішній лівий, Шарові NК, пружини задні Magnum, Передні сідушки, професійна перетяжка. Також новий стартер BOSCH та радіатор ох. рідини. В подарунок 4 диски (металеві) з майже новою зимовою резиною. Літня, теж в дуже доброму стані. Тільки переоформлення! Машина на мені. Дзвоніть, пишіть, питайте. Всім мирного неба!
продам два пасат повно ї комплектації рік випуску однаковий один після незначного дтп торг присутній за детальною інформацією звоніть
Залишився від батька. Стояв декілька місяців. На газу їхав добре, з бензиною були проблеми. Батько докладав руку, та не встиг все зробити. Нюансів усіх не знаю, та й нема часу розбиратися й робити, тому продаю, як є. Раніше заводився і їхав. На разі, можливо, просто потрібно зарядити акумулятор. Реальному покупцю торг.
Авто на повному ходу ,економне,масла всі поміняні, пороги замінені днище поварене, всі деталі по телефону
Авто в сім'ї рік,оформлений на дружину.Куплялася як робоча конячка,при покупці був зроблений не великий ремонт який за рік не підвів не разу ,що ремонтувалося і замінялося. Аморти нові FSO в комплекті Підшибники по колу Вихлопна система Ремонт коробки,заміна масла Щеплення в соборі Сальники коробки,є інше менш важливі деталі .Авто робилося для роботи по будівництву. На цей час не актуально,стоїть без справи. Тільки переоформлення Віддам пару норм літньої резини,запчастини і інше.
Автомобіль в гарному стані, комфортний та економічний, 7л по місту. По ходовій, мотору, коробці питань немає, все ціле та працює як треба, масла не бере, тільки повне переоформлення
Авто в нормальному стані,росхідники всі поміняні,нова гума,кондиціонер заправлений,нові стойки,по електриці все працює,тонування вкруг
На свої гроші краще машини немає, тільки потрібно вибрати хороший кузов, таких звичайно мало залишилося, але можна знайти, добрі інші такі собі, їде дуже бадьоро, всім раджу цю машину, але якщо купувати доведеться вкластися нормально Мінуса: Кліренс низенький, кузов, витрата, електроніка, начебто все Плюси: Гарний дизайн для 90-х років, навіть зараз виглядає, гарний салон, величезний багажник, ціни на ремонт не дуже дорогі, гарна гарна, одним словом машина бомба.
