- 360 тис. км
- Стрий
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
2.0 16V, технічно справна, деталі за телефоном !!!
2.0 16V, технічно справна, деталі за телефоном !!!
авто на свої роки хорошому стані володію з 2015 року другий власника газ бензин
Продам напівпричіп PIACENZA в відмінному стані готовий до роботи Причіп практично новий, використоввувався іноді в якості торговельноі площадки на виіздних місцевих ярмарках. Рама дуже міцна, не пошкоджена корозієй и в заводській рідній красці. Високі борта по 80 см. Ходова в відмінному стані. тормозні барабани, тормозні накладки рідні, в гарному стані не зношені ще й до половини. Пневмоподушки замінены на нові. Воздух из певмосистеми не уходить. Тент замінен на новий в вересні 2023 року , не тече, не зношений. Залишок протектора шин 65%..Причіп готов до роботи. Обзор от ИИ +3 : Полуприцеп Piacenza S36 1996 года — это надежная итальянская грузовая техника, которая чаще всего встречается в виде бортовых полуприцепов или самосвалов.Такой транспорт отличается очень прочной рамой и надежностью ходовой части. Це шанс придбати фактично новий не заїжжений причіп за малі гроші
Двигун 4,0 тді розхід 11-12 л , масла небере, коробка з донора 5 ст, кардан практично новий , мякий салон , подіум, автономка суха ебершпрехер 3,5 кв, нова гума зима 4 шт, форкоп, потребує косметичного ремонту
Авто облужене на поному ходу
Двигун не коловся. Honda HL 250 з невбиваним і дуже ресурсним двигуном. Все обслуговано ланцюг, зірки, акумулятор. До карбюратора. Варто звернути увагу. Мотоцикл дуже ЕКОНОМІЧНИЙ 3 - 3.5 ВИТРАТИ. При цьому дуже динамічний. 1. Мотоцикл легальний (БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ І ПЕРЕВІРОК). 2. Техніка повністю обслужена (ВЛОЖЕНЬ РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО) 3. Двигун працює (ІДЕАЛЬНО, НЕ ДИМИТЬ, МАСЛО НЕ БЕРЕ) 4. Вилка та задній амортизатор (СУХІ БЕЗ ПОТІКІВ, ВИЛКА ОБСЛУЖЕНА ( 5. Усі кнопки працюють (НІЧОГО НЕ ЗАЇДАЄ, за бажанням можна поміняти тросик спідометра). 6. Гарне яскраве світло (ВСТАНОВЛЕНО КСЕНОН) 7. Стійкий на дорозі (РІВНО ЇДЕ НАВІТЬ ВІДПУСКАЮЧИ КЕРМО) 8.. Заливалося якісне паливо (ХОЧА ВІН НЕ ВИБАГЛИВИЙ). Ззаду стоїть литий диск (ДУЖЕ МІЦНИЙ НА НЬОМУ МОЖНА НАВІТЬ СТРИБАТИ З ТРАМПЛІНІВ, ПЕРЕВІРЕНО) 9.. Свіже масло найдорожче motul новий фільтр. Нова задня гума. Новий акумулятор Натягувач ланцюга моторний відреставровано, зроблено стартер. ПІДІЙДЕ ДЛЯ ПОЇЗДОК НА ДАЛЬНІ ВІДСТАНІ ТА ЇЗДИ ПО ЛІСАХ ПОЛЯХ І ЕНДУРО ПОКАТУШЕК. Принесе масу задоволення!
Авто на полном ходу. Вложений не требует. Сел и поехал. Дальнейшие вопроси по телефону.
Всі питання по телефону
Автомобіль Форд Мондео мк2 ліфтбек Двигун 2.0 газ-бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Авто куплене в автошколі (для дівчини), і я деколи їздила на ньому з грудня 2021р. Покупка по документах не завершена, оформлено ДКП на чоловіка. Пройдено огляд експерта. Машина класна, але є нюанси. Я пересівши з лади відчула себе людиною.... По нюансах: місцями є гниль порогів ззаду, місцями поліз лак. Технічно справна, катаюсь з листопада 2021 року. Але розумію що їй потрібно вложення щоб довести до пуття. Але ні разу не підводила машинка, куди б не пхалась на дальняки (Солені озера, Рахів, Верховина)... Будь який огляд в м. Надвірна. Не далеко можу під'їхати після 18:00 або у вихідний. Продаж фактично по техпаспорту, але можна і переоформити, просто прийдеться спочатку оформити нам а потім уже оформити на вас. В техпаспорті вказано як спецзасіб, але додаткові педалі чоловік зняв, і за 2 роки їзди проблем ні з ким не було, дивно, але коли зупиняли патрульні і бачили техпаспорт то зразу відпускали... В міру м'яка і чітка в управлінні.
Авто в хорошем состояние на ходу поварено хотел красить но времени нету продажа не срочная , посмотрю все варианты можно даже с моей доплатой
Машина в доброму стані,коробка фіатовська 5 Ступка, передачі не вибивають,новий АКБ,новий стартер, замінено мастило,титанові диски, мотор 1,1. стоїть гбо 2 покоління газ вписаний
Volkswagen Golf III 1996. Газ/бензин
Продам Пассат в доброму на свій вік стані Авто повністю обслужене і готове до експлуатації Поміняно ГРМ Щеплення Головний циліндр щеплення з бачком та повністю поміняна вся тормозна рідина По ходовій питань немає,все справне Авто в рідній фарбі,не бите. Є нюанси по обшивкам дверей по салону(позвисали) Все решта в повному порядку Дзвоніть приїжджайте дивіться,домовимось,торг біля авто присутній!
Автомобиль в хорошем состоянии. Оцинкованный кузов,заводская покраска. Продажа не срочная,перекупщиков просьба не беспокоить. Реальному покупателю возможен торг.
