- 87 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
ВАЗ 21074 1996 року кпп 5-ступка,6 ний двигун,центральний замок,магнітофон ,тонування,двух стороння сігналізація,комплект резини зима новая,ТО зроблено для себе,сів і поїхав.
ВАЗ 21074 1996 року кпп 5-ступка,6 ний двигун,центральний замок,магнітофон ,тонування,двух стороння сігналізація,комплект резини зима новая,ТО зроблено для себе,сів і поїхав.
Привіт. Я купив цей мотоцикл, коли на ньому було трохи менше 4000 км пробігу. Попередній власник переробив його в стритфайтер і сказав мені, що останній відомий пробіг був менше 30 000 км. Мотоцикл багато років просто стояв і майже не використовувався. Я купив його в дуже хорошому стані. Він був повністю відновлений: бак зсередини оброблений від іржі, усі рідини замінені, обидві шини нові, акумулятор новий, карбюратори також відремонтовані. Я сам проїхав лише приблизно 500 км Отже, мотоцикл перебуває в хорошому стані та добре їздить.
Автомобіль потребує уваги та відновлення. Потрібні зварювальні роботи по кузову, пошкоджене лакофарбове покриття. Заднє бокове скло розбите, але вже придбане для заміни (видно на фото). Основна проблема — двигун: якийсь дефект, імовірно в блоці. Разом з авто передається донорський двигун з Німеччини в повній комплектації, включно з коробкою передач. Все готове до встановлення. Є комплект литньої резини. Без аккумлутора. Авто чекає на господаря з «прямими руками». Детальніша інформація — за телефоном.
Hyundai Accent 1996 року, перше покоління. Двигун - 1.5л, 88к.с., 12 клапанів, газ (4 покоління) / бензин. В моїх руках машина майже рік, брав як перше авто навчатися водінню по Києву. На щастя обійшлося без єдиної подряпини. Думав, що залишиться в мене на декілька років, але з'явилася можливість придбати нове авто, тому і продаю. Комплектація: - передні електросклопідіймачі - гідропідсилювач руля - пічка/кондиціонер - підігрів заднього скла - сигналізація - електрорегулювання дзеркал Авто потрапило до мене не в найкращому стані, тому було вкладено багато коштів на ремонт, бо робив для себе. Літо 2025: - була перебрана задня підвіска - встановлені нові пружини - замінені троси ручника - перебраний генератор та замінені ремені - замінені гальмівні циліндри та гальмівна рідина - залили фреон у кондиціонер - новий акумулятор Осінь 2025: - замінені свічки та бронепровода - встановлений новий термостат - замінені масло та фільтр (1500 км тому) (ремінь ГРМ мінявся 30 000 км тому, ще в нормальному стані) Весна 2026: - нове зчеплення - перебрана ходова - новий глушник - нові гальмівні барабари - нова літня гума (також є зимова, відкатала 1 сезон) - замінено дросельну заслінку Витрати бензину - 10л/100км. По газу не знаю, майже не користувався. Проблеми, до яких не дійшли руки: - правий поріг (помітно на фото) - якщо плануєте їздити на газу, глянути газовий редуктор - трішки бере масло, вирішується заміною маслознімних ковпачків (сальників клапанів), ціна питання - 150-200$, на СТО підтвердили, що можна зробити без зняття ГБЦ В цілому проблеми не критичні і легко вирішуються. На ходу щодня, їздить без нарікань. Гарний варіант першого авто або на кожен день. По запитанням пишіть/телефонуйте, окрім ночі завжди на зв'язку). Торг присутній.
Автомобіль у відмінному стані, все працює. На машині грошей не економили. За автомобілем дивились, замінювали все що треба було. Масло, фільтра міняв кожні 8тис. Ходова перебиралась, нічого ніде не стукає, салон збережений. Чохли шились саме по цих сидіннях. Ева коврики також робились під це авто. В салоні кожна кнопочка працює. Мотор масла не бере, не димить, двигун не робився. Оригінальний пробіг 300тис. Акумулятор хороший, не сідає. По кузову авто ніде не гниле. Дно, пороги, двері, арки у відмінному стані. Підварювались лише задні частини порогів, більше нічого не варилось, в оригіналі. Встановив газ 4 покоління 1 рік тому, все нове. Працює як на газі так і на бензині. Колеса Rosava, Nokian. Протектор хороший. За час експлуатації я замінив: колодки передні, задні, ремкомплект супорта, троси ручніка, передні пружини, пильники амортизаторів, рульові наконечники, шарові, подушка мотора, 1 ступечний підшипник з ступецею, бризговики, деякі деталі по салону(козирьки, ручка склопідіймача і т.д), чохли, коврики, ГБО, сальник трамблера, сальник колінвалу, датчик тиску масла, всі фільтра (в т.ч. салонний), трапеція склоочисників, склоочисники. Торг біля авто. Переоформлення.
Авто на ходу кожен день! Потребує ремонту кузова! Все інше в робочому стані! Замінено мастило в моторі та фільтра. Мастило марки 10 w40 Aral прміняно два тижні тому, замінено роліки та ремень! Люк не протікає, їде гарно! Дотяжки дверей і люка. Повністю зроблена ходова, поміняні всі салінблоки, стійки передні, шарові опори, Торг присутнійВсім гарних продаж!
Автомобіль в збереженому стані, салон доглянутий, кондиціонер працює, дуже вмісткий універсал. всі інші питання по телефону,все розповім, Автомобілі зроблено все, вся нова ходова по передку ,замінено всі сальники, прокладки, масла , фільтра! повна реставрація коробки,нове щеплення комплектом,нові катушки, антифриз.свічки! в салоні працює все! Мотор повністю сухий без жодних підтікань!
Продаю свій особистий Mercedes 210 2.8 комплектація авангард, реальному покупцеві торг. По мотору питань немає, заводиться працює відмінно, не димить (мотор м104) Роботи по машині: Повне ТО - 1500 км назад заміна форсунки 6 циліндра (нова оригінал) перевірка + чистка всіх решти форсунок 500 км тому заміна ущільнювачів впускного колектора заміна датчиків колінвала та розподільчого вала 500 км тому реставрація коси мотора заміна сигналізації та реставрація замка дверей заміна паливного насоса та фільтра всі ці роботи виконані протягом півтора місяця Газ стоїть, працює, але відключений з причини того, що їжджу на бензині. шкіра збереглася у відмінному стані, пічка кондиціонер працюють, по лкп в деяких моментах є сліди експлуатації, по дну 2 роки тому була переварка, дір іржі немає. Потрібно замінити сальники на задній підвісці, з'явилися сторонні звуки після зими, критичного нічого немає. Машина приємна в їзді, на дорозі поважають, їдеш як у танку, телефонуйте, зустрінемося покатаємося, торг на місці, переоформлення Дія або сервісний центр без різниці, страховка на машині є.
Машина в гарному стані їздить кожний день.... деталі за номером.....машина знаходиться в смт Меденичі
Зимова гума, турбіна зроблена, радіатор новий, машина на повному ходу)., мотор м57., гальма брембо.( ватсапп)
На повному ходу! Переоформляєтсья! Двигун без жодних зауважень! Нова літня гума! Достойний автомобіль за свої кошти! Деталі за тел!
Автомобіль для активного відпочинку, рибалки, полювання, або виконання інших завдань. Постійний повний привід. Блокування заднього диференціалу з кнопки. Кузов не гнилий, помальований в раптор. Сміливо можна їздити по лісі і поміж кущів. На автомобілі стоїть гума А/Т, висота протектора 90%. Деталі по телефону. Торг біля капота. Обмін, розтермінування не цікавить.
В нормальному стані, кожного дня на ходу.Мотор масло не бере , коробка чудова. Встановлено газ 4 покоління, але не вписан.За три роки багато чого зроблено. Реставрація рулевої рейки. Пружини задні з амортизаторами. Пружини передні. Задні тормозні колодки, сайлентблоки , деяки з ричагаии в зборі. Передні тормозні диски. Радіатор охолодження. Вихлопна система. Був ремонт генератора, стартера. І багато чого іншого. Працюючий єлектролюк, не тече. Непогана музика. Із недоліків задні арки в поганому стані, але не критично. Підварити задній підомкратник. Дніще ціле.Пороги пару дірок підварил , коли Вкупляв. Тріщина на лобовому склі , але обзору не заважає. В цілому гарне, дуже економне, за містом бензин 6-7литрів, в місті 10 газу. Установив нові передні літні шини.Більше інформації за телефоном, або при зустрічі. Ще віддам деяки нові запчастини. Обмін з моєю доплатою на минивен чи універсал, тільки бензинові.
