- 620 тис. км
- Надвірна
- Дизель, 3.97 л.
- Ручна / Механіка
Причіп Wellmeyer з Німеччини можна поставити борт чи самоскид Продаємо німецький причіп Wellmeyer з Німеччини Рік випуску 1996 Рама металева. На подушках. Осі BPW Ширина 2.5м, 8м довж, між осями 6.5-6.6 м. Можемо за додаткову плату зробити з нього самосвального чи іншого типу. Добрий стан. Рама і осі цілі, не варені.
10 років зберігалась у сухому боксі. Кузов у нормальному стані (невеликий рижик на двері водія, на фото видно). Дно ціле, не гнила. Дісталась у спадок. Реальний пробіг 435000! Був зроблений кап. ремонт двигуна (масло не бере), нова помпа, грм, перебирали ходову частину (нові стойки, пружини); новий радіатор; нове зчеплення, стартер, акумулятор; нова зимова гума. Розхід по місту 12. Траса 8. Кондиціонер працює. Всі кнопки працюють Притерли на парковці, видно на фото подряпини. На прогрітий двигун періодично троїть. Без торгу. Продаж не терміновий.
машина в гарному робочому стані. Газ бензин.
Продам господарську машину в хорошому стані незважаючи на роки. Газ-бензин. Двигун не димить, мастило не їсть. Поміняв газові форсунки Barracuda їде відмінно. Замінив паливну рампу і форсунки, паливний насос у зборі та паливний фільтр, зараз на бензині працює відмінно. Ходова частина перебиралася місяць тому. Усі рідини змінювалися тиждень тому. Зараз машина не потребує вкладень. Все, що можна було зробити, поміняв. По кузову все добре, переварювалися пороги та днище і оброблено. З документами повний порядок. Свіжа страховка. Є нова зимова гума. Пишіть або телефонуйте.
На свої роки в хорошому стані новий АКБ мотор після капіталки пройшов опкатку
Продам напівпричіп лісовоз в робочому стані після капітального ремонту. В наявності два лісовози. Всі деталі за телефоном.
Авто зберігається в теплому гаражі.Технічно все справне все працює.В аваріях не була.Краска рідна але є незначні підкраси. Двигун масла не бере.Ніде нічого не тіче.Двигун тягне добре і економічний. Машина дуже добре збереглася як для своїх років. Я беріг її для себе але приходиться продавати.Хто боїться що дорогі запчастини ні не дорожчі від інших машин.Дорожчі тільки оригінальні запчастини але є багато хороших дешевих аналогів які довго служать. Хто купить не пожаліє. Я проїхався на мегані він проти мерседеса як віз.
Авто на ходу всі питання по т.л **********
Продам свою автівку у хорошому стані. Все працює, робити нічого не треба, нова зимова гума, прохідність суперова. Хто ознайомлений з цією моделлю авто - той знає, що вона облаштована системою "quattro".Тобто не порушить ваші плани ні зимою, ні літом. А ще має шкіряний хороший салон. Авто стояло в гаражі з початку повномасштабного вторгнення, не дивлячись на це заводиться з першого разу. Всі питання по телефону.
Продам Honda Dio 28 SR, 50 кубів. Мопед на впевненому ходу, двигун працює добре, заводиться без проблем. Є нюанси по пластику та зовнішньому вигляду, тому ціна відповідна. Для свого віку.Економний, простий та надійний японський скутер. Ціна: 9500 грн, адекватний торг біля мопеда. Можливий обмін на щось цікаве. Пишіть або телефонуйте, відповім на всі питання
Продам свою ластівку в гарному стані на ходу, все працює. Авто було в одній родині.Нові рулеві тягі, зроблено розвал сходження. Заміна масла двигун, коробка, задній міст.( сальник хвостовика) Коробка 5 ступка, працює ідеально.Заміна тормозних колодок в круг, ручник працює ідеально. Днище поварене, передні крила нові .По електриці все працює, пічка гріє. Переоформлення обов'язково.Додатково по телефону або при зустрічі.
Продаю особисте авто, у власності більше року, зроблена голова, мотор працює чудово як на газу так і на бензині, ГБО 4 покоління, кондиціонера нема, ходова зроблена, гальма зроблені, з мінусів - потрібно варити пороги
Авто находу є моменти по ходовій треба глянути мотор працює добре є газ але не працює
MAXI база, спарка, машина в хорошому стані, нещодавно пройшла велике ТО: паливна система після кап ремонту, новий АКБ, заміна кошик, диск зчеплення, вичавлений, сальник КВ, підшипник маховика! Документи в порядку, подробиці по телефону, реальному покупцю торг !
