- 6 тис. км
- Шаргород
- Не вказано
- Не вказано
продам honda dio 27 у хорошому стані потрібно поміняти кольца і лампочки не працює вилка так заводиться нормально також цікавить обмін на мотоцикл всі деталі по телефону.
ОПИС Ходова вся зроблена. Привідні ремені ще 30 т. Спокійно можна їздити. Радіатор охолодження – новий. Сигналізація, ксенон, стоїть досить не поганий звук, салон як на свої роки в доволі не поганому стані.на двигуні не знайдете жодного підтікання мастила. Клімат справний. З недоліків - іржа на правій передній арці крила та тріщини на задніх поворотах. Я перебуваю за кордоном за біль детальною інформацією прошу тел. +38********35 на вайбер. Власником є ??батько який знаходиться на Україні тобто зі зняттям з обліку жодних проблем. Номер батька
Автомобіль в задовільному стані, термінових вкладень не потребує, стоїть газове обладнання 4 покоління і вписане в тех. паспорт, автомобіль надійний і економний. Салон чистий, збережений, не прокурени. є невелика проблема з передніми арками (на фото видно) но не нагальна. авто в стані " сів-поїхав". Реальному покупцю добра знижка, торг біля капота. З пропозицією 2000 і завтра заберу прошу не тратити свій і мій час.
Машина повністю поварена та покрашена, перебрана вся тормозна система,мотор працює дуже гарно,звичайно є якісь недоліки так як машина не нова, деталі по телефону, фото чи відео в вайбер без проблем
Хороше сімейне авто на свої роки. По двигуну питань немає, зроблений. Мастила не бере. Кузов, видно на фото. Є літня гума на окремих дисках (титанах). Торг біля машини. Решту питань по телефону.
Деталі по телефону.
Зроблена ходова. Нова гума. Є нюанси по кузову. Газ вписаний. Деталі за телефоном. Можливий торг.
Автомобіль в робочому стані. Деталі по телефону.
Автомобіль 12 років в одних руках Приїхала в Україну в 2002 році, я другий власник Два комплекти дисків з резиною Дуже багато всього зроблено Більш детально по телефону
.
Продам власне авто Авто на ходу Стан 6/10 Потребує косметичного ремонту Передній бампер під заміну На передніх крилах присутні рижики По салоні в хорошому стані ,стоїть хороша мультимедіа і камера заднього виду З документами все в порядку Деталі за номером телефону
продам свою машинку на повному ходу в мене 5 років,КПП в порядку не пинається заводиться в любу погоду причина продажу взяв хонду слідуючого покоління.Всі питання по телефону, є яма хто приїде зустріну можете обдивитися по кругу.
Потребує ремонту кузова.(пороги, крила)
V подібний двигун. Машина в гарному стані. Можливий обмін. На обмін 7000. Двостороння сигналізація. Автозавод з пульта. В сидіннях електро піддув подушок. Сидіння з airbag. Газ 4того покоління. Працюють всі фари , всі кнопочки.
