- 320 тис. км
- Полтава
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Обов'язкове переоформлення.Додаткова інформація за телефоном
Обов'язкове переоформлення.Додаткова інформація за телефоном
Kia Sportage 1, 1996 року, 2.2 дизель ,механіка Ходова зроблена, варилась рама,встановлені нові механічні хаби ,ГРМ,Машина повністю на ходу. Вперше на AUTO.RIA Звоніть ********** .Торг можливий.
Авто в гарному стані, авто робилося для себе. У 2025 році літом проведена поварка, покраска, перешивка салона. У ходовій частині все що потребувало заміни, замінено. Деталі за телефоном
Продається надійний мінівен Mercury Villager ідентичний Nissan Quest , двигун 3,0 (Nissan Maxima) Автомобіль після ДТП, але на ходу. потребує ремонтних робіт. Був придбаний бампер на заміну. передній привід , заміна масла,двигун коробка АКПП,фільтри повітря і масло . Два кондиціонери,водія і салону.Зручний і місткий, знімається передній диван ,відкривається скло задньої " ляди " . Всі питання по телефону.
Продам робочу машину Ніссан Максіма 2,0 1996 року. Машина кожного дня на ходу, ГБО 4 покоління вписане в техпаспорт. Продаю з переоформленням. Будуть питання пишіть, відповім.
Продаю власний автомобіль.Машина в ідеальному стані. Два комплекти гуми на дисках. Мотор, ходова коробка в ідеалі. З електрики все працює.Машина не гнила.Все працює справно. Вкладень не потребує. Пробіг рідний. Додаткова інформація по телефону
Машина технічно повністю справна, вкладень не потребує. Є літня та зимова гума. Автомат працює добре, без ривків, підсмикувань тощо. Компресія в двигуні у всіх циліндрах ~12 По машині тільки косметичні моменти. Клімат заправлений і працює. З електронікою все справно. Пишіть на Viber, можу бути не на зв'язку.
Продам Mersedes Benz 1996 w202 1996р.в.2.3газ\бенз.Авто на ходу.По докам на мені.Клімат.Електропакет.Шкіряний салон.Варити не треба.Косметику по бажанню.
Продам мерседес рейсовий стан
Продам своє авто. Автомобіль реально був в одних руках 17 років у мого дядька. Останні 2.5 роки володію я. Всі роки авто паркувалось в сухому гаражі. Як тільки вона потрапила до мене, я одразу замінив ГРМ помпу і ролики. Перетянув стелю. Змінив основний радіатор і радіатор пічки, також поміняв тосол. Поставив нову систему вихлопу. Якщо у покупця буде бажання можу поставить прошивку Stage 2. Авто дуже хороше в ходу, тримає трасу на любій швидкості, дуже якісна обезшумка. На цьому авто нема бажання зупинятись, настільки приємно їм керувати, навіть після далекої подорожі не відчуваєш. втоми. Звісно по лкп є питання роки беруть своє, але основні деталі кузову у задовільному стані, ланжерон та днище без іржи. Мотор та коробка працюють без запитань, мост не виє. Акумулятор живий. Автомобілем користуюсь кожен день, не підвів ні разу.
Омега в робочому стані, 2.0 мотор працює добре, Газ робочий, по кишені не б'є, Електрика, Кондиціонер, Фаркоп, Люк, більше інформації по телефону .
Авто на свої роки в доброму стані. Зроблено двигун, ходова, та кузов. Детальніше розповім по телефону.
Всі петання по телефону
Доброго дня Форд маверік той же нісан терано старенький вірний друг який ніколи не створював проблем автомобіль як для своїх років у гарному стані рама без зварки без тріщин номер читається усі силові агрегати без вібрацій і сухі мотор не димить масло не їсть по ходові замінені шарові опори і пружини
