- 100 тис. км
- Ужгород
- Не вказано
- Не вказано
Автомобіль у хорошому стані, на бойовому ходу, надійна перша А6 з двигуном 2.8 газ-бензин у хорошому стані, коробка та ходова теж у хорошому стані, кузов та дно автомобіля без дир у нормальному стані, як на свої роки, всі подробиці по телефону
Обслужений,катаюся,хочу 900кастом,торг біля чопера
Авто на повному ходу,не гнила,кондиціонер заправлений працює справно,гідропідсилювач без нарікань,abs працює.По питанях звоніть розповім
На ходу все працює норм. Детальніше звертайтесь за номером тел.
продам мерседес 210 2.0 газ без авто повністю находу сів і поїхав
Авто в хорошому стані. 2.5 простий надійний дизель.
Всі питання по телефону80*******90 машина декілька місяців не їздила
Продам Ауди а4 • 96 р., 2.6 Газ бензин, працює відмінно, кузов цілий, чистий доглянутий салон, електро люк, дзеркала, 4 склопідйомники, хороша музика Decker Bluetooth/AUX/USB, новий акумулятор, 16 диски на хорошій гумі, перероблена оптика на лінзовану, страховка до кінця 26, у машину за зиму вкладено близько 2000$, По ходовій замінені важелі, втулки стабілізатора, амортизатори, відбійники та пильники по колу, по рульовій замінена рульова рейка, рульові тяги, наконечники, пильники, насос ГУР • Машина на ходу щодня,, від машини не позбуваюся тому автобізнесменів попрошу не витрачати час, дешевше не буде
Продаю свою машинку , коробка не выбивает , все скоростя включаются плавно и ровно, 3000 назад делался капитальный ремонт коробки,запчасти были заменены на оригинал, 10000 назад делался кап ремонт двигателя , машинка делалась под себя , стоит газ, хорошая музыка , вся электрика работает, кондиционер , подогрев сидений , и электро-регулировка сидений и зеркал тоже работает, расход по трассе 13 литров , машина зашумлена и поварена , днище в хорошем состояние не гнилое , так как варилось и обрабатывалось вовремя, любые проверки , по нюансам можно увидеть лакокрасочные , есть местами небольшие рыжики, их я обозначил на фото , сел поехал , торг на кофе но не больше)
Продам авто VW Passat B4, 09/1996 року випуску, пригнаний з Німеччини. На свій вік - авто супер! Обслуговувалось завжди вчасно, стан гарний (не гнилий), на ходу кожен день. Встановлено ГБО (газ МЕТАН), що робить його дуже економічним (7 літрів). Колір: вишневий Продаж з повним переоформленням. Деталі за телефоном (тут повідомлення можу не побачити). Авто в місті Черкаси
два комплекта резини зима літо майже нові. дуже надійне і єкономічне авто. нова газ установка. відеореестратор дві камери перед ,зад
Зняття з обліку при продажу У техпаспорті зазначено рік випуску 2005. Не потребує вкладень
Автомобіль в робочому стані, в наявності комплект зимових шин з дисками.
Авто на ходу, по авто що робилось є на фото, 1.4 газ-бензин , авто батька деталі за номером
Стан автомобіля бачте на фото, в автомобіль вкладено багато коштів та душі,на авто ,стоять дорогі диски ,дорога музика, можлива продажа автомобіля на інших дисках та без аудіосистеми, в подарунок комплект зимньої нової гуми Nokian hakapelita ,Можливий обмін на автомобіль або на будівельні матеріали з моєю доплатою,Увага автомобіль на цих дисках не продається ,або з доплатою 350 уе
Продам власний автомобіль за готівку, обмін не цікавить. З повним переоформленням. Встановлено ГБО 4 покоління, споживання газу по місту 13,5 л., траса 10 л. Перед зимою було проведено Т/О (заміна мастила та фільтрів), та по ходовій (заміна передніх дисків, гальмівних колодок, рульових тяг та наконечників. Зроблено розвал-сходження коліс. Новий акумулятор, генератор, та всі силові дроти. Також повністю поварено днище, арки коліс, встановлено задні підкрилки. З наявних проблем відмічу корозію ззовні по кузову (видно на фото), зламана внутрішня ручка закриття пасажирської двері, треба зробити ревізію задньої ходової частини. По всіх питаннях писати у Вайбер (більшість часу не в мережі). Субота та неділя відповім на телефонні дзвінки з 9:00 до 20:00
