- 1 тис. км
- Сарни
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Авто в робочому стані сів і поїхав документи в норми кого цікавіть звоніть (**********
Авто в робочому стані сів і поїхав документи в норми кого цікавіть звоніть (**********
Двигун 1.5 л, ГБО 4 покоління, балон 40 л, форсунки Barracuda. Диски R16. Авто у моїй власності трохи менше двох років (був переоформлений на дружину у лютому). Є питання по кузову: дно та пороги потребують уваги. Кондиціонер є, але його треба доробити. До авто віддам новий конденсор, осушувач та запчастини для завершення робіт. По техніці за останній рік зроблено багато: - комплект зчеплення Valeo; - сальник КВ; - робочий циліндр зчеплення + магістраль + ремкомплект головного циліндра зчеплення; - ремінь ГРМ, ролики та водяну помпу Aisin; - встановлено нові передні стійки; - опори передніх амортизаторів; - гальмівні барабани + гальмівні циліндри + ручне гальмо; - гальмівні диски та колодки; - замінено гальмівну рідину; - пильники рульової рейки; - ШРУСи / комплекти ШРУСів; - замінено прокладку клапанної кришки та піддону; - перед продажем замінено мастило та фільтр; - та інше. У комплекті два комплекти гуми: встановлена зимова + нова літня. Обидва комплекти у гарному стані, знос приблизно до 10%. Також у машині залишається нова докатка та музика: 4 динаміки 6.5" Voice та 2DIN магнітола. Страховка дійсна до лютого 2027 року. По авто є ще багато дрібних моментів і деталей, усе розповім реальному покупцю біля машини. Початкових вкладень не протребує. Торг можливий, але тільки біля авто після огляду - побачивши гроші торг є.
Toyota Paseo у хорошому стані, нова гума зимова, хороша музика, хороше світло, всі функції працюють, салон у хорошому стані. З усіх питань по телефону +********** Для молодого хлопця якраз.
Авто кожен день на ходу, мотор працює добре, коробка теж добре переключає, повністю мальована десь 3 роки тому, є невеличкі моменти по кузову, права карта присутня треба прикріпити,якщо трохи прикласти рук, ще буде служити довго( продаж не спішний,пишіть)
Продаю авто у непоганому стані для своїх років Всі деталі по телефону
Продам японську класику у дуже хорошому стані. Без додаткових фінансових вкладень, оскільки все зроблено і працює. ГРМ, ГБЦ, АКБ новий, ходова, гальма, новий стартер та безліч інших речей, останнє пороги були замінені рік тому. Виглушена та законсервована .Детальну інформацію можна отримати по телефону. Фото актуальні від 04.11.2025р Краще дзвонити ввечері на вайбер..
Продам Нива Тайга 1.9турбо дизель Двигун VW aaz обслужений, не димить, масло не бере, взимку заводиться добре, стоять підшипники івеко, є питання по кузову
Подробніше за телефоном
Продам причіп зерновоз на пневмоходу в ідеальному рейсовом стані перебраний після ремонту не використовувався. Новий тент, Новий круг, амортизатори, сайленблоки, тормоза. Ося BPW. Контейнеровоз.
Двигун мастила не бере.60 тисяч тому замінені сальники клапанів двигун технічно справний працює без ривків плавно,бере оберти бадьоро. Не працює лівий склопіднімач Люк працює .минулого року замінені передні стійки.се редня витрата газу 10 л/ 100-ку . газовий балон на 350 км.ГБО вписане в техпаспорт. Питання по телефону.
Volkswagen T4 2.4d AAB Куплена и поставлена новая зимняя резина 2021год 16000грн комплект. Машина полностью обслужена, цена снижена загудела коробка, есть новая. Ни разу не подвела, фото плохого качества могу отправить на месендер. Отдам в хорошие руки
Авто в доброму стані, заводиться їде масла не бере, все працює, газ 4 покоління, передні електро склопідйомники, електро регулювання дзеркал обмін на таку саму дизельну в універсалі
Автомобіль у доброму технічному стані. Є нюанси по кузову. У 2000 році був замінений кузов, брався новий з заводу. Є 2 комплекти резини літня з дисками fulda ecocontrol їздив 1 сезон, і нова зимня резина debica frigo. Машина здебідбшого стоїть у гаражі їжджу у відпустці.
Продам автомобіль у хорошому стані, повністю на ходу та обслужений, по машині нічого робити не треба, не стукає, не гримить, автомат працює відмінно. По кузову є невеликі рижики, дно та пороги цілі, без дірок. Страховка до вересня, повне переоформлення. Торг.
В автомобілі практично все працює,технічно обслужений!останні два роки просто стоїть! Потребує ремонту порогів/задніх арок!Два комплекти резини,підігрів сидінь ,кондиціонер,гідро підсилювач,ГБО,лед осфітлення,задні дискові гальма(по заводу були барабанні)
