- 234 тис. км
- Харків
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Стан добрий, обслуговувалась вчасно, сів та поїхав. Категорія Б, водій та 8 пасажирів. Документи у порядку, я власник.
Стан добрий, обслуговувалась вчасно, сів та поїхав. Категорія Б, водій та 8 пасажирів. Документи у порядку, я власник.
Автомобіль повністю обслужений, всі масла фільтри, рідини (антифриз, гальмівна) замінені. По ходовій все в порядку. По кузову дір немає, є місцями іржа. Я власник. Газу не було, витрата маленька. Магнітола на флешку і аукс, чотири дінаміка грає добре
Не находу, стук в двигуні. Коробка в аварійному ( в ручну можна перемикати )
Опель омега б 1995 рік, 2.0 газ/бензин Стан - сів поїхав По мотору дорікань нема, робить добре, зроблено капітальний ремонт Пороги не гнилі Стан дуже хороший на свої роки
Toyota Corolla 1.6 Si (114 к.с.) — Легендарна "Англійка" Продам справжню легенду японського автопрому 1995 року випуску. Автомобіль у гідному стані, за яким доглядали. В одних руках останні 10 років. Двигун: Надійний 4A-FE 1.6 Si на 114 к.с. Працює рівно, не димить, масла не бере. Динаміка: Завдяки коротким передачам машина дуже різва та дарує приємні емоції від водіння. Обслуговування: Все робилося вчасно, грошей не шкодували. Багато чого замінено та відремонтовано за час експлуатації. Комплектація та плюси: Електросклопідйомники. Електродзеркала та коректор фар. У комплекті віддаю зимову гуму на дисках. Є нюанси по кузову (відповідно до віку авто). Автомобіль для тих, хто шукає надійність та характер. Дзвоніть, відповім на всі запитання! Я власник.
YV2A4B2A4SB127597 автомобіль в справному робочому стані, володію ним близько 10 років і за цей час багато чого замінювалось. з обліку знімається. акумулятори живі б толизько двох років. автономка працює. ходова частина та шкворня все перебиралось тормоза перебрані
Авто в робочому стані все працює гбо зареєстровано працює добре гума зимова 4 із 5
причіп в доброму стані, повністю обслуговуваний, гальма тільки зроблені, є лінивець, два запасних колеса, низькорамний, колеса в гарному залишку, робився для себе, половинка криша, висота 1.8 м, телефонуйте розповім більш детально
Авто 6 років в використанні, багато що зроблено, два комплекти дисків, зима та літо. Авто повністю на ходу, фарбована покриттям навол. Газ вписаний в техпаспорт, але був знятий по причині виходу з ладу балону та невикористання газового обладнання.
Продам живого Т4 машина в доброму технічному стані не гнила повний пасажир можливий торг або обмін на легковий автомобіль
BMW E34 525i - 3.0 строкер на чипі - Спортивна підвіска - Тонована в круг - Короткоходна куліса - Задній диван перешитий - Нова резина перед/зад - Диски 37 BMW(різноширокі) - Сабвуфер на пів кіловата - Гарний басистий вихлоп - Автомобіль обслужений та на повному бойовому ходу! 8 років в одних руках!!!
WV LT28, На ходу, регулярно виїзжаю, акб, резина, мотор добрий. Балон газ 90л. Час, бажання і гарні руки зробить авто відмінний. Пробіг оригінальний, останні 5 років майже не їздив, та і до цього вантажів майже не возив
німецькі документи все обслужено ніяких вкладень не потребує заводиться без проблем пробіг рідний заводський вихлоп в наявності масло не бере цеп зірки супер вилка амортизатор працюють на відмінно стан завів поїхав даний апарат у мене з 19-го року якщо не назвязку телефонуйте на ватсап
технічно в нормальному стані, присутні невеликі дефекти по кузову
