- 540 тис. км
- Городок
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані Кожного дня на ходу Масла не бере , не димить Працює на газу і на бензині Електрика справна
Автомобіль в гарному стані Кожного дня на ходу Масла не бере , не димить Працює на газу і на бензині Електрика справна
продам автомобіль. Всі розхідники змінювалися своєчасно. Машина має гідпідсилювач, автоматичні скло підіймачі ( передні), кондиціонер. Механічну, п'ятиступеневу коробку. Розхід палива по місту 7 траса 5-6л.Документи в порядку, повне переоформлення.Торг біля капоту. Комплект літньої гуми.
.хороше авто на кожен день в робочому стані багато чого мінялось продається бо майже не використовується шкода машини детаоі по телефону
Деталі по телефону. Торг. Документи в порядку.
Продам BMW 318i E36, 1995 рік Двигун 1.8 бензин, механічна коробка передач. Машина на ходу, їде добре. По кузову виглядає достойно для свого віку, колір темно-зелений. Салон охайний, виглядає приємно. Стоять легкосплавні диски BMW, резина Nexen 205/55 R16 Пробіг: 360 тис. км. По авто: — BMW E36, седан — 1.8 бензин — механіка — електросклопідйомники — охайний салон — легкосплавні диски BMW — хороша резина — машина на ходу Авто 1995 року. Машина на ходу, виглядає добре, салон приємний, документи в порядку Краще дивитися вживу. Біля машини все покажу та розкажу Торг можливий біля авто
Мотор живий без нарікань,поварена,покрашена,в салоні робилося!Треба доробити авто!Нові барабани,колодки ключі,домкрат все в багажнику!Хто хоче довести до ума є незначні роботи з нею
Варити красити нічого не треба. R15 літня гума нова Газ 4 покоління вписаний в техпаспорт. АКБ свіжа. Є фаркоп, ксенон, гарна музика, гарне тонування.
Машина брав під роботу!! але не встиг мобілізували!! потрібно заміна прокладки ГБЦ !!дзвоніть продаж терміновий переоформлення без проблем
Продаю власний Форд Експлоуер 2 95р. v6 4.0 в гарному стані.Комплектація Едді Бауер лімітет,повний електро пакет, двох зонний кондиціонер,салон з перфорованої шкіри,підігрів сидінь,люк,автоматичне тонування всіх дзеркал,стоїть дуже хороша оптика.Є понижені передачі та блокування диференціалів,встановлене ГБО(метан)дуже економне(500грн.200км.),фаркоп з розеткою,є рейлінги на даху.В авто встановлена дуже класна та дорога аудіо система JBL,задні сидіння складаються в рівну підлогу 2.10*1.45 взагальному дуже комфортний та надійний друг,який ніколи не підведе в дорозі.Є декілька нюансів по лакофарбовому покриттю які видно на фото.Авто знаходиться у Львівській обл. Обмін бажано на дизель
Надійний автомобіль. Заводиться в будь-яку погоду добре. Машина їде бодро як на бензині так і на газу. Газова установка 4го покоління метан. Салон в збереженому стані, магнітола, електрика справна, присутні електросклопідіймачі, гідропідсилювач. В загальному авто в хорошому стані для своїх років. З документами повний порядок. Свіжа страховка. Є нюанси по кузову , на фото видно. Торг БІЛЯ КАПОТА. По машині все працює. Тільки продаж.
Авто на ходу. Термінових вкладень не потрібно.
Не гнила.масла,антифриз замінені.Зимова гума.Добра комплектація кондиціонер,ABS,AIR BAC,підігрів дзеркал,ел.рег.дзеркал,люк,4 скло підйомника,ел.рег.сидінь.ксенон. Пічка працює добре.Повністю підготовлена до зими.
Кожного дня працює АКБ 100 Хороша резина Торг
Продам або обміняю хонду легенду 95 року Прогоріла прокладка гбц, мотор запускається, автомат працює чітко, без затримок і пінків. Авто можна запустити і послухати. Обмін на сімейство Самara, розглянемо інші варіанти. Авто переоформлюємо, страховка є. З інших питань в лс або по телефону. Торг доречний
Власний причіп у доброму стані. Осі реставрувались, резина добра амортизатори нові.
Гарне авто , дзвоніть розповім Дмитро
Авто в хорошому стані. Деталі по телефону!
Довкола по кузову сліди корозії, 03.2021. капіталка двигуна, нова головка та щеплення. панель вектра, передні сидіння BMW 3 ,розпорки з переді та з заду на стойках , R 14 диски ,зимова гума, передні нові. Продаж з переоформленням! Приймаю дзвінки та повідомлення тільки у Viber !!!
