- 29 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин
- Ручна / Механіка
Мот без пробігу по Украіні, тільки із Японіі, в дуже гарному стані, пакет документів для реєстраціі, доставка по Украііні.
Повністю на ходу, документи в порядку, довго стояла
Терміново продам свій Заз Таврія 1995 року випуску на 1.1 моторі . Машина в гарному технічному стані - масло не бере , гарна резина , присутнє ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ! Теріториально знаходжусь в районі двох стовпів.
FORD ESCORT 95р.в., 1,6л.с. (16кл.) на ходу, потребує ремонту.
Капремонт двигуна, нова ходовка, новий стартер, аккум. Авто на ходу, але потребує деякого ремонту. Обмiн на грузовий каблучок.
Продам свого надійного друга . Хочу більш кубатурний турЄндуро . Володію ним 2 сезони, жодного разу не підводив мене , навіть натяку не було . Апарат дуже надійний і не вибагливий . Це мій перший Єндуро . І я дуже довго обирав між новим китайцем і старим японцем . Як розумієте вибрав японця , і не разу не пошкодував . За подробицями пишіть дзвоніть
авто повністю облуговуванна, корозійна обробка дніща,баго чого зроблено так как робилось для себе, 5тис назад заміна ГРМ, люба перевірка на сто, газ вписаний в тех. паспорт, для своїх років в дуже гарному стані, 2-х дінова магнітола, відеореєстратор, на повному ходу
Продам авто, на ходу, ремонту не потребує. Деталі за телефоном.
Авто не битий не крашений АКПП газ бензин власник.
Продам ауди в хорошем состояние на ходу газ бенз газ вписан мотор масло не берёт не дымит не гнилая переоырмление любое доккмент в порядке
Рік випуску 1995 2.5дизель автомат 9 місто 6.5 траса Синій колір Ел підйомники передні ABS Не гнилий ходова 10 з 12 балів сів поїхав. Салон шкіра. Віддам з невеликим торгом на дорогу+ на косметику сколів
Автомобіль на ходу кожен день ° Кондиціонер працює ° Мотор(м42б18) коробка питань нема ° На р15 дисках резина зима ° салон шкіряний (чорний)° в наявності диски р17 на літній резині° новий диск зчеплення ° люк відкривається ° • Всі питання по номеру телефону)) •
Авто на ходу, навколо нові гальмівні диски, колодки, важелі, кінцевики, фільтри. Потрібно робити пороги.
Причіп в рейсовому стані вкладень не потребує резина 50% вчепив і поїхав всі питання по тел
