- 108 тис. км
- Ставище
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам ВАЗ 2109, двигун 1.5 газ/бензин. Авто на ходу, технічно справне, економне та невибагливе в обслуговуванні. Газ вписаний. Переоформлення. Деталі за телефоном. ціна 900$
Комплектація INDIVIDUAL!!! Авто в доглянутому стані , двигун працює ідеально , автомобіль їздить на бензині; тільки замінено свічки запалювання (двухконтактні -ngk ), всі накінечники свічок нові, котушки запалювання всі працюють добре;топливний, воздушний, салонний фільтра нові; нова прокладка клапанної кришки; нові приводні і натяжні ролини; новий приводний ремінь; новый оригінальний бензонасос з ковбою; нові гальма в круг(диски і колодки/ передні колодки оригінальні (220$); по ходовій частині все перебрано ; нова демпферна муфта ;нова віскомуфта; замінено рем комплект куліси; замінена трапеція двірників; заміна антифризу 10 тис. км назад; мастило замінив 2000 км назад . Салон в ідеальному стані , от тільки потрібно перетягнути стелю, позаду відклеїлась; ;сидіння в дуже гарному стані від bmw E39 чорного кольору з підігрівом(400$); фари hella black з коректорами (купував за 250$) ; перетягнутий руль; тонування - окрім лобового скла; килими eva- чёрного кольору з шильдыками; Нові амортизатори (bilstein) і опори стійок(lemforder) в круг. В автомобіль вкладено душу! Дуже духовите авто, кожен раз коли на ньому їдеш, відчуваєш,що раніше все-таки робили авто для водіїв , надійні і в той же час комфортні. На трассі E34 як акула в океані ( маневрена і швидка), той хто зна ,що це за автомобіль, жодного разу не пошкодує про його придбання і буде насолоджуватися ним кожного дня !!!!! Всім гарних покупок!!!
Продам ВАЗ 21093 інжектор, реальному покупцеві можливий торг. Будь яке переоформлення. По всім питанням телефонуйте або пишіть вайбер **********
продам форд мондео1 з неполадок потрібно підварити в деяких місцях і замінити стійки перед зад
Авто на повному ходу Після кап ремонту гбц Стан сів поїхав
Mercedes-Benz 410D , червоного кольору . Рік випуску 1995р. Автомобіль на повному бойовому ходу Двигун не димить, працює рівно заводиться в любу погоду двигун 2,9 . Кпп працює , міст не гуде, гур не тіче, вся електектрика робоча, Документи в нормі, вінкод читається добре. Грузо-пасажир Машина не нова хочете нову в магазині можете купити Цікавить обмін Розумний аргументований торг вітається. Можу скинути детальні фотографії на вайбер
авто потребує по бажанню ремонту ходової,частково підварки днища,і косметика побажанню ,авто кожного дня на ходу
Все вопросы по телефону: **********
Авто не на ходу потребує ремонту коробки автомат,можливі варіанти двигун працює відмінно.
Продам машину, коробка стоїть від спринтера, машина сама не в нормі, потрібен ремонт двигуна, 18 місць+1 водійське, машину можна переоформити під вантажну, З ТОРГОМ, З ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ, з усіх ПИТАНЬ, ДЗВОНИТИ АБО ПИСАТИ, 24/7 (пробіг не відомий)
Машина на повному ходу сів поїхав, багато чого було зробленого! Свіжа страховка 19.05! Резина нова проїздила один сезон, є комплект зимніх на дисках також проїздила тільки один сезон. Я власник, тільки переєрестрація будь яким способом!
Продам автомобіль омега б двигун м51 автомобіль на ходу переписується торгу немає замінено мастила фільтра автомобіль не новий але на ходу знаходиться в Смт вишково Закарпаття
Ваз 21099 карбюратор 1.5 газ/бензин, по машині багато чого зроблено (зашумлена, вихлоп субару саунд (звучить дуже приємно «басистий звук»), стоїть хороша музика «магнітола kenwood, усілок і два овали Jbl” спортивна усилена підвіска «дорогу тримає добре» стоять роспорки кузову спереду і ззаду, панель стоїть із bmw e46 по електриці все працює, стоять електрослопідйомники спереду, двигун працює рівненько як на газу так і на бензині, коробка без зауважень так само як і підвіска «нічого не стукає» інші питання по телефону
