- 300 тис. км
- Камінь-Каширський
- Не вказано
- Не вказано
продам надійне дизельне авто Форд ескорд універсал находу є свої недоліки авто сів завів поїхав.
продам надійне дизельне авто Форд ескорд універсал находу є свої недоліки авто сів завів поїхав.
BMW 5-ї серії, 1995 року, мотор 2,5л бензин, газ 4-го покоління, центральний замок/сигналізація, АКП (спорт режим/зима), салон шкіра біла (потерта), підсилювач керма, електро підігрів сидінь, кондиціонер, електро регулювання дзеркал, електро склопідйомники, на впевненому ходу, звісно не нова, всі питання по телефону.
Продам Mercedes-Benz W202. Машина з історією і вже проділаною великою роботою. Брався за проект у стані нерухомості (відсутні пороги та днище), зараз: -Кузов повністю зварений -Пороги та днище відновлені та посилені (підсилювач порогів 2мм, піддомкратники швеллер 5мм. фото додаю -Все оброблено від корозії -Зроблена шумоізоляція днища ( запитайте навіщо? не знаю 😅) Тобто по низу машина зараз жива і міцна — це головний момент. По кузову "зверху" є сліди експлуатації, притертості та недоліки по фарбі. але хвилюватися не варто. запевняю, винні - покарані По техніці: -Двигун заводиться завжди -Їде впевнено, без сюрпризів -Загалом технічно в хорошому стані - ГУР працює відмінно. кермо крутиться одним пальцем -Є дрібні моменти, але нічого критичного По салону — акуратний, без колгоспу, все на своїх місцях. встановлена непогана магнітола з великим ЖК дисплеєм і блютузом. можна виводити зображення з телефона. Плюси: - їде завжди і в будь-який мороз - водії навколо об'їжджають десятою дорогою — уже вкладено багато сил і грошей у кузов — можна їздити щодня — хороший варіант як перша машина або недорогий надійний транспорт - стоїть газ (4 покоління) працює справно, але не вписаний у техпаспорт. - з документами порядок. тільки переоформлення. можемо на місці через Дію - страховка дійсна. - перетянуть стеля авто в алькантару чорну і також закатана шумкою Ціна обговорюється, готовий до торгу біля капота.
Продам Opel Astra 1995 року випуску, червоного кольору. Автомобіль на ходу. Салон у нормальному стані відповідно до віку авто. Є сліди експлуатації нюанси по кузову (є рижики). Підійде як для щоденної їзди, так і на запчастини, є додаткові запчастини до неї.Документи в порядку. Деталі по телефону / в повідомленнях.
Авто в справному стані та буде чудовим вибором для тих хто шукає авто з посиленою проходимістю. Встановлено новий акумулятор, радіатор, додатковий світ, замінені масла фільтра помпа,роліки грм.Авто на газу та має гарні обвіси + фаркоп.Ходова частина не гримить, повний привід працює,рама ціла.Стоїть зимова гума віддам болотну гудріч та 5 титанових дисків.Авто в обслуговуванні не дороге, як для свого класу.Потребує хозяйських рук до приведення в ідеальний стан.Продаю у зв'язку з потребою та віддам новому власнику бонусом багато цінних запчастин:коробку передач з раздаткою,4 головки в зборі, 2 комплекти зчеплення, 2 стартера,2 генератора, 2 маховика, впускний колектор,дросельна заслінка,2 насоси гідро підсилення,4 модуля запалення,котушки,2 бензанасоси,2 блоки управління двигуном, вся проводка, нові задні стопи, замок запалення з ключем,всі датчики та багато чого ще,всі запчастини в справному стані. якщо не на зв'язку дзвоніть на ват сап.Лубий вид переоформлення.
