- 100 тис. км
- Красноград
- Не вказано
- Не вказано
Продам BMW 730i, 1995 р.в. Живий та доглянутий автомобіль, робився для себе, а не на продаж. В одних руках вже 3 роки, обслуговування регулярне та своєчасне. ? Дно в хорошому стані ? Салон охайний, у хорошому стані для свого віку. ? 2 місяці тому — повне фарбування кузова ? По мотору та ходовій все обслужено. 3 тис. км назад замінено зчеплення Автомобіль їде впевнено, нічого робити не потрібно — сів і поїхав. За машиною слідкували і не запускали. Справжньому покупцеві – добрий торг. Телефонуйте або пишіть, все розповім чесно і без прихованих моментів.
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D двигун OM601.913 Дуде економний надійний двигун . В нашій сімї він +-20років .
ходова частина зроблена мотор обслужено треба повертати два пороги а так повністю на бодрому ходу
Пежо 605 2.1 tdi, машинка на ходу, їздить бадьоро, турбіна працює добре, салон зберу за вашим бажанням, все що треба зробити це поставити консоль управління пічки, карту дверну водійську поставлю, проблема із замком на пасажирських дверях, запускається, їздить, патрубки всі поміняні, двигун нещодавно після капіталки.
Продам жигулика в чудовому стані гарно покрашений гарний салон двигун 1.5 перереєстровується на нового власника фари леди стопи леди магнітола нова ходова зроблена нова мотор масла не бере продаж терміновий детальніше телефонуйте!!!
Мазда 323 ВА 1.3 газ бензин , газ вписаний в тех паспорт,потрібні кузовні роботи
Продаю Форд Мондео 1995 1.8 газ/бенз після ДТП. Документи в нормі. Двигун, коробка не пошкоджені. Деталі за тел
Продам власний автомобіль . Володію з 2019року. Двигун ом 603 3.5тд. По двигуну і акпп питань не має. Новий акб ще на гарантії,нові колеса літо . Шкіряний салон в гарному стані. Власник по документах,продаж тільки з переоформленням. Питання по телефону, також до авто віддам запчастини.торг на місці. Обміни не цікавлять.
Продам автомобіль в робочому стані.
авто в відмінному стані.всі питання по телефону.газ 4 покоління.
Форд Скорпіо, 1995р. дефекти на фото, деталі в лс, або телеграм: anya_qw7 «»
авто в доброму стані усі питання за телефоном
Машина 5 років в одній сім'ї,за час володіння все що могло зламатись вже зламалось і було замінено на нове. дуже багато зроблено по техніці,всі регламентні роботи завжди робились вчасно,але роки беруть своє. мотор живий масла не бере компресія по 11.8 в кожному. За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону
