- без пробігу
- Суми
- Не вказано
- Не вказано
автомобіль на ходу в хорошому стані 2021 році робився кап ремонт двигуна кузов в хорошому стані салон ідеальний сидіння від вектри гарна музика та хороші колеса місяць назад була повністю зроблена ходова машина варта тих грошей любий вид переоформлення
Авто після часткового відновлення: капіталка двигуна, капіталка карданів , нові амортизатори всі 4, нові задні пружини, нова резина всесезонна та зима. 25.01 було невелике ДТП Потребує уваги по кузову, авто заводиться та їде, переоформлення без проблем. Можливий обмін на ходове авто на автоматі
Є люк,нова стереосистема,додаткові диски,колеса з секретним ключем,та інші запчастини. Фаркоп.
Автомобіль на ходу. Є нюанси по заднім арками та порогам. На передній лівій стійці двері теж корозія.
Вісімка в хорошому стані гнилі та ржавчини немає днище ціле стакани цілі пороги цілі мотор не димить передачі не вибиває 5ти ступка пічка гріє фари світять охайний та чистий салон
Електрика працює вся бо стоїть нова китайська проводка,новий акумулятор,мотор хороший не димить робить рівно, карбюратор налаштований добре, передня вилка від іж пс,також є каляска за іншими питаннями пишіть або телефонуйте
машина добра не гнила оцинкована нада замінити задні стойки так кожен день на ходу
Продам авто в гарному стані! Варить,красить не потрібно! Мотор працює добре,капіталився 15тис назад По ходовій все чудово Пишіть,телефонуйте,відповім на всі питання!
Продам рено 19 ,по машині робити нічого не треба ,сів і поїхав.Зимова резина .
В хорошому стані. деталі за телефоном ********** Цікавить обмін на Mercedes 210
W126 , 1990рік , версія лонг. 5.20м В авто вкладено багато коштів та зусиль. Проводився свап, все офіційно зареєстровано. Встановлений двигун ом 606 турбо 177 кін.сил, 3.0 , коробка автомат серії 722.6 пятиступка, редуктор 2.87. Двох зонний клімат контроль, кондиціонер. Радіатор новий, оригінал. Вся електрика з w210, нова проводка, авто читається. Паливні , тормозні трубки нові, абс стоїть з w210(Abs ,bas esp), все працює належним чином. Авто розбиралося,днище з середини покрито герметиком і грунтами, нова шумо та віброізоляція. Встановлене нове лобове скло Pilkington. Акустична система Bose. Всього не опишеш.....
Продам хороший автомобіль,в доброму стані...Багато що поміняно і зроблено і мало проїхано...На свої роки в доброму стані...Всі питання по тел
