- 116 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 3000 см³
- Не вказано
Мінявся мотор повністю
Продам легкий, з тарою 6400 кг, з металевою рамою та алюміньовою пачкою, двохосний, на 445 резині напівпричіп самоскид Lambrecht ORIGINAL. Рама та пачка в ідеальному стані. Ося САФ дуже міцні на двойній полуресорі. Ємність кузова 42 куб. Присутні на ньому пломбувальний трос, відкатник, запаска, запаскотримач, інструментальний ящик. Тент цілий, не тече, циліндир ремонтували весною цього року, міняли всі сальники і завтулили вуха. Резина вся 90%, майже нова. Ще є дві запаски. Дуже хороший варіант на фермерське господарство на комори. За додатковими фото чи питаннями звертатися за номером в оголошені.
До вашої уваги Mercedes-benz w124 2.3 бензин,автомат,авто технічно повністю обслужено,багато чого було зроблено,електрика вся перебрана,Ke-Jetronic (Моно-вприск) повністю почищений та обслужений,паливна система в ідеалі,є нюанси по косметиці,в особисті все відправлю фото та подробиці що робилось та що треба зробити,машина не гнила,я власник авто на документах,,пишіть або дзвоніть на номер телефону! vincod-не перебитый в машині зможете подивитись в житті,коли перекрасили з сірого на чорний та з 2.6 скинули 2.3,це вже було до мене,але по документах все в порядку є звіт за 2023 рік 3 власник по документах
Дуже бодьорий стан для таких років! Седан 1990 ра 1.8 внжектор, Двигун після часткового ремонту, все добре працює по електриці… детальніше за телефоном
авто в гарному стані робилося для себе в общем сів поїхав
Продам терміново 2107 торг доречний машина в хорошому стані крім вм'ятини на фартуху в дтп не брала участі, відкапіталений двигун ходова частина обмлуженни замінені кульові опори ,і є нова фара машиною немає часу займатися,реальному покупцеві хороший торг
сів поїхав,кожен день на ходу,мотор працює ідеально,не гнила
Авто после полного капитального ремонта а 2021 году.
Продається робочий автомобіль нива. 1.6, газ/бензин, 4 ступка, повний привід, фаркоп, колеса для бездоріжжя. Огляд місто Вінниця. Ціна договірна при зустрічі. Телефонуйте.
Продаю автомобіль, по ходовій частині все добре. Машина їде бадьоро дарує багато емоцій і збирає погляди. Стоїть приємний вихлоп. Регулювання дзеркал Два передніх склопідйомники Бортовий комп'ютер Музика хороша, машина обслужена так як за нею доглядали. Замінено масло. Поміняно фільтри Замінювали стартер. Залито свіжий антифриз. Піч повністю нова. Усі подушки двигуна Колодки в коло передні диски Новий ремінь генератора Мотор оливу не споживає від заміни до заміни як належить. Дно кухонного посуду. Є моменти по ЛКП. Тріснула шпаклівка на крилі і на даху повилазила. Два комплекти коліс Переоформлення я власник Для покупця зовсім невеликий торг. Розглядаю обмін
літні колеса на титанових дисках 16р реальному покупцю торг всі запитання по телефону . Пишіть свою ціну за дане авто .
Продам ваз 2100 на ходу стан машини на фото, за подробицями в ЛС
Автомобіль в хорошому стані. З 2014 року в одних руках. Автомобіль обслужений. Повністю справний.
Продаю кастомний мотоцикл Днепр МТ-11. Мотоцикл на ходу, технічно справний. Також встановлений тримач для телефону та зарядка. Зовнішній вигляд змінений (кастом). Встановлена передня «вилка» перевернутого типу, LED оптика, конструктивно змінена задня частина рами. Додатково встановлені захисні дуги. Карбюратори PZ-30 з прискорювачами, встановлені фільтра нульового супротиву. Також встановлено покажчик напруги, та датчик температури. Передні гальма з гідравлічним вижимом. Фото різної давності тому на деяких фото немає присутніх конкретних елементів Документи в порядку, техпаспорт в наявності. Пишіть у Telegram або Viber. На дзвінки не відповідаю.
Авто пригнав моряк у 94 році, купувалася в автосалоні Японії. Він поїздив якийсь час і далі вона потрапила до нас у сім'ю, з того часу нікуди далі не продавалася. Машина в хорошому технічному стані, заводиться на холодну з половини оберту навіть через тиждень простою. Не димить, не їсть масло. Ближнє, дальнє світло, туманки працюють правильно. По кузову — все видно по фотографіях, по салону — все в порядку, як для машини 90 року. Загалом, стан — сів, поїхав Машина приносить задоволення, привертає увагу людей, які люблять японські праворульні авто Встановлено ГБО. Комплектація машини непогана - електронні склопідйомники, електричні дзеркала, дуже рідкісна приладова цифрова панель, оригінальні тканинні килимки, підсвічують фари при повороті На 275 тисячах пробігу міняв ГРМ, подушки двигуна. Авто доглянуте Кондиціонер є, але не заправлений Є чохли на сидіння, літня гума жива, є комплект зимової гуми, запаска Телефонуйте, пишіть. Можливий адекватний торг біля капота Кількість власників: 2 VIN: SV320005612
Авто в робочому стані. Всі деталі по телефону
автомобіль в хорошому стані, повалений не гнилий. по техніці питань нема сів поїхав. заводиться з пів обороту. довгій час просто стояв у гаражі тому хто хоче робочого апарата телефонуйтн
