- 3 тис. км
- Тлумач
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Без Торгу. Є нюанси по кузову свіжо поварене днище продається з магнітолою динаміками та лед балкою та багато чого до неї в придачу
авто в хорошому стані,не гнила є ризики,елетросклопідйомники,центральний замок,на свої роки салон хороший не прокурений,нова резина зима, є комплект літо.новий АКБ,коробка п'яти Ступка з ваз 2107 працює хорошо не вибиває,сідушки передні Сітроен.
Машина полностью в исправном состоянии в ходу каждый день газ бензин коробка Fiat пяти Ступка мост не воет ходовая новая есть моменты по порогом есть новые пороги идут в комплекте газ не вписан машина ездит от замены до замены масла не ест не дымит не коптит двигатель третий по всем вопросам звоните писать не нужно
Гарне авто находу. Сів і поїхав. Звоніть ********** артем
Продам авто ваз 2106 В гарному стані, оброблене дно авто Задній міст не вміє Мотор заводиться нормально Коробка передач 4-х ступінчаста не вибивають З газом але не вписаний З документами порядок +торг
В хорошем состоянии, ездит очень мало. Газа нет и не было руки есть куда приложить. Кузов целый. Вопросы по телефону.
продається пасат б3 в хорошому стані, нова зимова резина титани, гідропідсилювач,хороша магнітола,машина вкладень не потребує, зроблена ходова , нічого не стукає, лобове без тріщин ,панель від б4 цікавить також обмін на трактор чи авто
Продам газ 24-10 "Волга". Автомобіль в ганому стані, кпп 5-ступка, газ\бензин, газ вписаний в техпаспорт
автомобіль на ходу в хорошому стані сів поїхав всі деталі по тел
В гарному стані. Сів поїхав.
Продам мазду, без капіталовкладень, сів поїхав.
Стан - сів і поїхав газ вписаний в техпаспорт.Всі деталі за телефоном.
авто на ходу,стан нормальний. багато нових деталей. на свої роки чудовий стан. масло не їсть,не димить. інші питання по телефону.
Продається хороше авто, пілся КАП ремонту, авто за свою ціну доволі непогане , є торг .Остальні питання по телефону або **********
Продам жигулятор на уверенном боевом ходу. Движок живой, электрика рабочая, по ходовой куча всего поменяно, генератор, карбюратор, тормозная и выхлопная системы, а так же термостат новые, жидкости все поменяны, кузов не гнилой, разве что приварить багажник. А так катаюсь каждый день. Честно что дальше писать не знаю, звоните, спрашивайте, приходите смотрите, договоримся.
