- без пробігу
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Не вказано
- Не вказано
Автомобіль в рівному кольорі,1.8 ГБО,дискові тормоза по кругу.Кому цікаво телефонуйте.Ціна 3100
Авто на повному ходу, газ бензин, газ вписаний в ТП ,нова резина, по електриці все працює , мотор та коробка без нарікань, по кузову є незначні сліди експлуатації на свої роки, торг присутній , я власник! переоформлення без проблем. За детальнішої інформації: ********** Сергій
Проєкт, який довго збирався, а виїжджав раз 10 щонайбільше) E30 м52б28 Машина була куплена в Одесі, потім приїхала в Київ і повністю була розібрана, було дуже багато зварювання, є всі доп фото та відео, все проварено+посилено. Потім був піскоструй і фарбування, якість фарбування хороша, але є нюанси не критичні. Що по спеку: Мотор 2.8 англієць на чавуні Впуск випуск Койловери в круг lines racing Підвіска на поліуретані Крила передні пластик fcw Задні крила чи накладки на залізні крила теж fcw Рейка від е46 відреставрована Окремий контур на гідро ручник Ручник і куліса Golev, циліндр вилвуд Вся траса кастом нержавійка пряма Виворот польський вайсфаб Лоліпопи Килим на місці Два ковші Бимарко по додатку j Ремні з омологацією)) Спорт бак 30 літрів Гур не пам'ятаю від чого але хороший Новий акум) Переоформлення Продаж не поспішний, машина зібрана технічно добре, є тільки нюанси щодо фарбування, продаж не поспішний, щодо обміну цікавить тільки мото harley/indian.
продам 2 машини на ходу варити не треба машини на ходу в червони треба карбиратор треба карбиратор вин е тилки поставети свсе працюе нормально
Авто на ходу. Їде добре, дуже динамічна. Стоїть газ BRC(Італія) їздить як на ньому так і на бензині. Електро люк працює та не тече. Електро склопідйомники та дзеркала. Салон(алькантара) в гарному стані на свої роки. Клімат працює З документами порядок, можна переоформити в МРЕО чи Дія.
Продам Vectra A 1990 р.в., на моторі C20NE, на повному ходу, авто без газу, реальний розхід місто - 10 л, траса - 7-8 л. Автомобіль старий, але повністю справний, все робилось вчасно, а не вбивалось. Мастило не бере, ходова не гримить, не скрипить, кузов 4 роки тому був повністю поварений (пороги, задні арки, дно) і все щедро оброблене! По кузову звісно є нюанси вже - на крилі тріснула фарба, на задньому крилі є вмятина від уламків. Але критичних осередків іржі немає. Новий АКБ. Додаткові лінзовані LED туманки. Гарна музика. Документальне авто з безпроблемним переоформленням. Дзвонити на WhatsApp, Viber або Telegram. Торг присутній. Переоформлення бажано через Дію, немає часу на сервісні центри.
авто на свій вік в чудовому стані паливна система майже вся нова,коробка чудова,міст не виє не стукає)) ходова в нормі . по кузові все ок. можливий обмін на буса
Продам ауді 100с3 газ бензин, газ вписаний, мотор 2,3 після повного капітального ремонту, мотор робив для себе коштів нешкодував, переробив на карбірато новий солекс, колектор впускний новий, акумулятор новий, диск щеплення новий, гідравлічний насос нетече теж поміняв, рулюву рейку теж поставив дуже хорошу, ходова все поміняне нове ричаги, стойки, тормозні колодки. Стоїть газова установка другого покоління. Машина хороша сів поїхав, на титанах 15.
продам Пежо 605 91 года,газ бензин на ходу,или на запчасти целую
