- 200 тис. км
- Дрогобич
- Не вказано
- Не вказано
Мотор працює ідеально, коробка щеплення без зауважень,салон розібраний всі запчастини в наявності
Мотор працює ідеально, коробка щеплення без зауважень,салон розібраний всі запчастини в наявності
Авто повністю на ходу сіли поїхали в комплект чотири колеса з резиною деталі за телефоном
Авто В нормальному стані сів поїхав музика грає коробка впорядку деталі за тл
Рідний пробіг 125 стовідсотково, барабани нові, муфти тормоза головні нові, зад переобраний повністю, все працює підтікань не має, низ повністю сухий, мотор мастило не бере, все рідне коробка 4 ступка, газ вписаний, все працює крім омивача фар (відключений), мастило, фільтра, рідини поміняні, машина огонь, сідухи з іномарки дуже зручні, салон не зачуханий, музика слабенька але грає, люфта а дверях не має, фарбувалась але не варилась, дно ціле, ржавчини в тим паче гнилі не має. Мости та роздатка працюють тихо , хрестовинти поміняні, щеплення Шевроле. Продам не перекупам а порядній хазяйновитій людині.
Авто для тих, хто розуміється в якості, комфорті та надійності, незважаючи на його вік. До уваги автолюбителів, пропоную рідкісне і в дуже добре збереженому стані авто FORD ORION, виготовлене у свій час по спецзамовленню в Іспанії, з рідним пробігом 148 тис. км. З самого початку його експлуатації до цього авто ставлення було надзвичайно бережливе і таке ж відношення до нього існує і на сьогоднішній день. Використовувалось для особистих потреб, завжди вчасно обслуговувалось . Другий власник в Україні. Скло все рідне. Дно навіть без натяку на іржу. По двигуну, КП, ходовій проблем не має. Гума майже нова. Авто дуже економне: розхід палива по трасі – 4,1, по місту трохи більше 5. Комплектація "gia". Все в оригіналі та в робочому стані. Салон також в дуже добре збереженому стані, все як на фото. Гаражне зберігання. Таких авто і в такому стані не знаю чи є іще десь в наявності. Тому новий власник, який його придбає, буде отримувати максимум задоволення від цього авто і почуватись щасливим автовласником. Всім, хто продає будь яке авто – вдалих продажів, хто стає автовласниками щойно придбаних авто – максимум задоволення. Кого зацікавило це авто телефонуйте у світлий час доби в будь який день.
авто на ходу .
Легенда 90-х! Ракета лише з колесами! Цілком на ходу! Приїхав подивився купив та поїхав та їздиш довго та щасливо! Їде дуже жваво! Гума нова! Заводитися з півоберту, працює як швейцарський годинник!
Автомобіль в хорошому стані, стоїть газ , нічого робити не потрібно, детальніше за телефоном
Продаю Golf II, 1990 року випуску. В робочому стані. Їздить кожен день. Продавець Петро, номер телефону
Авто на ходу,з документами(переоформляється),газу нема і не було,цікавить обмін на авто з акпп(можливо під невеликий ремонт,покраску,поварку).тг,вайбер,ватсап.
Машина на ходу, потребує косметичного ремонту кузову та салону. Ходова зроблена повністю. Двигун трохи їсть масло.
