- 250 тис. км
- Арциз
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Все вопросы по телефону!!!
Газ пяти ступка. На ходу хороший торг.
Продам лодку МКМ в отличном состоянии. Оформлена (судовой билет постоянный - перерегистрировать каждые 5 лет ненужно) на мне (довереность, переоформление) документы "золотые" корпус и двигатель б/н (безномерные) - ставить можно любой мотор, или использовать ети документы с другой такой же лодкой. Также в комплект входят хорошие весла, мотор Выхрь 25 со стартером. Цена: 14900
На повному ходу, сів і поїхав, від прямого власника. Все працює. Їде тихо, м'яко. Треба поставити одну ручку, ціна питання 250грн, хоча двері і так відкриваються)
Авто в хорошем состоянии. По технике все отлично сел поехал. Мотор м50б20 без ванос. Полное переоформление.
Причіп з документами, ТП та номери в наявності. Він дуже великий, розміри - довжина 220 см, ширина 166 см , глибина 40 см (на фото). Торсіонна система підвіски, що дозволяє вантажити з певним запасом. Можливий обмін на 2-х осний причіп (тільки з документами)
Гарне авто, підходить як для міста так і для селищного експлотування В наявності гбо 4-поколінняя вписане в тех паспорт
Жива сімка, на впевненому ходу — сів і поїхав. Мотор працює рівно, коробка перемикається чітко. Ходова в нормі, є невеликі нюанси по сайлентблоках — По кузову без ідеалу (роки беруть своє), але виглядає нормально. Салон доглянутий, не затертий. **********
Продам Камаз 55102 з причіпом в хорошому стані, жодних вкладень не потребує! Також в наявності є ще один такий самий теж в дуже хорошому стані, тому не зволікайте у разі потреби можу надіслати додаткові фото! Детальна інформація по телефону!
Автомобіль на ходу; 5 ступ. КПП, люк, 4 нові шини; потребує незначного ремонту кузова. Газова установка вписана в техпаспорт. Більше деталей по телефону
Машинка в добре стані кузов повністю після кап ремонту кухонний замовлений обезшумлений пофарбований і розкритий лаком, ходова в нормі гума майже нова акамулятор новий центральний замок, машинка на інжекторі переоформлення без проблем вона на мені, двигун працює добре не димить дуже жваво масло замінено якщо рівняти ланосом то для мене це набагато краще, хто купет не пошкодує тому що машинку робив для себе, продаю тому що купив собі намиста а ця типер просто стоїть, телефонуйте розкажу більше Коля
Машина повністю перебрана, зроблена ходова, замінено фільтра, масла, ГРМ з помпою, новий радіатор, карбюратор, бензонасос, свічки з проводами, глушитель. Коробка 5-ступка.
