- 400 тис. км
- Вінниця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу кожен день, мотор 1,8 газ/бензин, газ вписаний, авто переведено на карбюратор, є некритичні моменти по кузову. Можливий торг.
Авто на ходу кожен день, мотор 1,8 газ/бензин, газ вписаний, авто переведено на карбюратор, є некритичні моменти по кузову. Можливий торг.
У продажу автокран ЗІЛ 133ГЯ 1990 року. Робочий стан, на ходу. Акумулятори свіжі .Стріла рівна, платформа не підірвана. Власник за тех паспортом, повне переоформлення. Техогляд, страховка, журнал крана в наявності.
АЗЛК 2141 1990г. Гаражное хранение. Состояние на фото. На ходу, заводится с пол оборота. На СМС и Вайбер не отвечаю! ТОЛЬКО ТЕЛЕФОН!!! Сниму с учета. ЦЕНА БЕЗ ТОРГА!!! + 2 зимних колеса. Все подробности расскажу по телефону. Удачных покупок!
Ваз 2109 1.5 бензин кожен день на ходу пороги погризли бобри потребують уваги ціна без газу
авто в доброму стані, вкладень не потребує, газ/бензин, 5-ти ступка, тільки переоформлення, авто знаходиться в Лиман, Харківська обл нуль ,9,сім ,0000, п'ять, два
Продам автомобіль свого батька Ford Sierra 1.6 бензин 1990року. 5-ти ступенева кпп. В авто все рідне крім карбюратора (оригінальний теж є) авто з рижиками з вмятинками але повністю в рідній фарбі без шпаклівки. Підійде як для колекції так і для використання. Збережений оригінальний салон. Потрібно замінити сальники клапанів бо давно не їхдили і пересохли. Авто на реєстрації, він код без іржі. Торг біля автомобіля.
Продам фіат тіпо стан на фото находу критичного нічо нема двигун робився але піддимлює стоїть з півроку пробував заводиться добре.Торг мінімальний.Є газ.
Продам Audi 80 В3. 1990р Авто в гарному стані. Довгий час не використовувалася. Ризина добра, салон охайний, музика грає, люк не тече, коробка 4
Mercedes Benz E230 W124 - легенда Раритет - 1990 р.в На М102 моторі - (150 к.с.) Бензин Чорний колір МКПП-5 ступка Пробіг 292 тис. км - пробіг рідний Клімат-контроль, шкіряний салон, все в оригіналі Ксенон, люк, литі диски BBS(Бразилія) Резина літо 205/55/R16 Кузов в ідеальному стані. Не битий, в рідній фарбі. Є ГБО - вписано в свідоцтво реєстрації. Але на газу машина не експлотується. Автомобіль доглянутий та обслужений. Все працює. Все в дуже гарному, доглянутому стані.
Мотор працює добре, ходова в нормі ) Всі інші питання по телефону
