- 300 тис. км
- Гребінка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу потребує ремонту документи в нормі любий вид переоформлення. Вайбер.
Авто на ходу потребує ремонту документи в нормі любий вид переоформлення. Вайбер.
Вси питаня по тилифону Тоорг присутний
Авто хороше,сів та поїхав .салон шкіряний ,комплектація багато 4 сколопідйомника,підігрів передніх сидінь електо регулювання сидінь та люк,по кузову є момети,не ржава ,пару рижиків присутні,та пару вмятен,з мотором все чудово тільки потрібна діагностика та ТО ,газ 4 покоління вписане ,з документами все чудово,задня гума нова.ТОРГ БІЛЯ КОПОТУ!!!.Або ОБМІН НА БМВ Е34
Авто на ходу сів і поїхав .причина продажі авто стоїть без діла. Всі деталі по телефону.
Продам Mitsubishi Galant 6 1.8 Газ-Бензин 1990р Авто в горному стані , Можливий обмін , кидайте свої варіанти Дзвоніть - 09******98
В хорошому стані на впевненому ходу Сів та поїхав. Дно зварене, замінені майже всі деталі під капотом.
Продам Мазда 323f Сліпа . машина на ходу.
Срочно Продам ваз 2107 в досить гарному стані машина робить як часи мотор працю гарно нічого нестукає ні шумить лишньих звуків по моторови немає коробка 5 ступка масла та фільтра замінені нещодавно також поміняне масло в задньому мості і коробці передач стоять два передніх стікло падйомника електричні багажник відкривається з салону з електро кнопки і також з ключа з дифектів по машині немає ніяких по ходовій потрібно замінити задні два амартизатори та трішки чути христовини на кардані але наці всі запчастини зкину звичайно ціну якщо цікаво телефонуйте домовимось про ціну ціна її 1450?+ звичайно торг на каву та на запчастини машина робилась для себе салончик гарний чистонький
авто в задовільному стані. кап.ремонт двигуна, газ 4 покоління, світло ксенон,люк, сигналізація.
Состояние хорошее как для возврата, на ходу. Нет лишних звуков, за машиной ухаживаю . По всем вопросам по телефону
Автомобіль технічно в доброму стані. Проведено реставрація ГБЦ. Салон та зовнішні кузовні частини потребують допрацювання. З документами все гаразд.
Машина учебная (не гнила), без ДТП, на ходу, есть царапины, погнутые передние водительские двери (видно на фото), в районе капота вмянита и на левом крыле (все на фото). Продаю потому купил другую, по деталям звоните
всі питання по телефону інжекторний мотор 2 куба ГБО 4 покоління газ не вписаний будь-який вид переоформлення задній привід
На автомобілі стоять зимові колеса. Оформлена не на мене, але можу надати контакти власника. При заводці хоче два рази включати свічі накалу. Після простою хоче трохи газу та трішки піддимлює. Всі наступні рази заводиться добре, але хоче два рази включити свічі накалу. Електричні скло підйомники спереду та електричне регулювання передніх сидінь.
авто в гарному стані, на даний час ніяких проблем. я власник - переоформлення, доручень не даю, авто по документах чисте як сльоза...перша реєстрація в Україні 2006р. реєстрація через мрео.
Шість років тому,повністю переварив19000$пішло на ремонт,зараз в добротному стані,ду-май-те!!!!!!
