- 2 тис. км
- Світловодськ
- Не вказано
- Не вказано
Повністю робочий, питання за телефоном
Продам свою машину, варити, фарбувати не потрібно, днище, пороги все ціле. Салон доглянутий, стоїть торпеда з Mazda, всі кнопки працюють, хороша музика з блютуз. машина з газом, працює на газу і на бензині, двигун 1.5. щодня в ходу, по ходовій, двигуну, коробці питань немає.
Мотоцикл в класному стані, відновлював його протягом 2-х років. Немає вузла, до якого не було прикладено рук, документи радянського зразка в порядку. Опишу коротко роботу по головних вузлах, для більш детальної інформації – пишіть в месенджери (телеграм, вайбер) або за телефоном. Двигун. Всі алюмінієві кришки, картера двигуна підігнані один під одного, після чого поверхня шліфувалася та полірувалася. Двигун відправлявся в спеціалізовану мото-майстерню в Полтаві, де була зроблена вся відповідальна робота з всім кривошипно-шатунним механізмом: - відбалансований колінвал; - проточений циліндр під 2 ремонт; - замінені стандартні радянські підшипники (304А,2505КМУ) на сучасні, чехословацькі (6304ZKL, 3205С3ZVL, NU2205E); - замінені всі сальніки; - посадка колінвала в картер пресом, збірка картерів, затяжка циліндра динамометричним ключем. Коробка передач відрегульована, проблем з 2 передачаю нема, щеплення вижимається легко, мастило з заглушок та під болтами не тече. Електрика. Електрична схема складалась з нуля (не було застосовано ніяких готових наборів, які продаються в магазинах) з різнокольорових дротів ПГВА з січенням 0,75 мм2 за класичною схемою, з деякими до опрацюваннями (модифіковану схему можу надати в pdf та spl7 форматах). Основною модифікацією є створення головної «коси» дротів, до якої всі прилади підключаються через клеми. Кастомний акумулятор, корпус та кріплення до рами надруковані на 3D принтері, сам акумулятор складений з комірок li-ion від компанії Samsung. Рама та навісне. Всі сталеві деталі були очищені до голого металу, оброблені антикорозійним засобом. Рама, траверса, маятник – покриті 2-ух компонентним акриловим ґрунтом та 2-ух компонентною акриловою фарбою. Решта деталей – покриті 2-ух компонентним кислотним ґрунтом, покриті 2-ух компонентним акриловим ґрунтом та 2-ух компонентною акриловою фарбою. Звичайні болти та гвинти, де можливо замінені на болти з внутрішнім шестигранником з 6,8 та 10 класом міцності.
Потрібно варити пороги
Авто в гарному стані, вкладень взагалі не потребує, торг!
Автомобіль в рівному кольорі,1.8 ГБО,дискові тормоза по кругу.Кому цікаво телефонуйте.Ціна 3100
Авто на повному ходу, газ бензин, газ вписаний в ТП ,нова резина, по електриці все працює , мотор та коробка без нарікань, по кузову є незначні сліди експлуатації на свої роки, торг присутній , я власник! переоформлення без проблем. За детальнішої інформації: ********** Сергій
Проєкт, який довго збирався, а виїжджав раз 10 щонайбільше) E30 м52б28 Машина була куплена в Одесі, потім приїхала в Київ і повністю була розібрана, було дуже багато зварювання, є всі доп фото та відео, все проварено+посилено. Потім був піскоструй і фарбування, якість фарбування хороша, але є нюанси не критичні. Що по спеку: Мотор 2.8 англієць на чавуні Впуск випуск Койловери в круг lines racing Підвіска на поліуретані Крила передні пластик fcw Задні крила чи накладки на залізні крила теж fcw Рейка від е46 відреставрована Окремий контур на гідро ручник Ручник і куліса Golev, циліндр вилвуд Вся траса кастом нержавійка пряма Виворот польський вайсфаб Лоліпопи Килим на місці Два ковші Бимарко по додатку j Ремні з омологацією)) Спорт бак 30 літрів Гур не пам'ятаю від чого але хороший Новий акум) Переоформлення Продаж не поспішний, машина зібрана технічно добре, є тільки нюанси щодо фарбування, продаж не поспішний, щодо обміну цікавить тільки мото harley/indian.
продам 2 машини на ходу варити не треба машини на ходу в червони треба карбиратор треба карбиратор вин е тилки поставети свсе працюе нормально
Авто на ходу. Їде добре, дуже динамічна. Стоїть газ BRC(Італія) їздить як на ньому так і на бензині. Електро люк працює та не тече. Електро склопідйомники та дзеркала. Салон(алькантара) в гарному стані на свої роки. Клімат працює З документами порядок, можна переоформити в МРЕО чи Дія.
