- 30 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Продам ваз 2105 на запчастини , після дтп, на ходу
Продам ваз 2105 на запчастини , після дтп, на ходу
Продам мерседес w124 газ-бензин. ГБО внесено у реєстраційний талон. Кузов потребує уваги. Авто продається по цій ціні з торгом доки до нього дійде черга на переварку та фарбування. Після робіт з фарбування ціна буде вища. Бо буду його робити і шукати всі його елементи. Усім доброго часу, успішних продажів та й покупок.
Продаж з причини: потрібні гроші, авто стоїть, іноді виїжджає, газ-бензин, карбюратор солекс (через плиту), попереднім господарем зварено, пофарбовано, промазано, дно і пороги цілі, по машині питань немає, просто обставини, продаж з переоформленням, страховка на рік
Гарний надійний японський бобік,продаж у зв?язку закінченням військової кар?єри.
Продам форд в збереженому стані на свої роки.Машина на ходу,але потребує зарядки акумулятора. Автомобіль по кузову( майже без зауважень )негнелий. 5 литих оригінальних дисків з майже новою літньою гумою, зимова гума йде в комплекті 4 колеса.Салон ,двигун, ходова в хорошому стані. Зроблений кап ремонт стартеру, новий бензонасос. Газ вписаний,але газове обладнання потребує ревізії. Автомобіль простояв 2 роки. Зв'язок з власником є він в Києві, можете виписати доручення , або переоформити. Дивитися автомобіль в деснянському районі.
Продається ЛуАЗ 969 М Фаетон. Стоїть мотор 1,9 дизель, мотор вписаний в техпаспорт. Рульова колонка ВАЗ, замінено всі 4 колісних редуктора, мости і роздатка працює, зроблено тормоза, працює ручник, обшитий оцинковкою і утеплений пінопластом і обшитий автотканиною, стоїть автономна пічка, до -10 немає потреби вмикати. Бампер з 8го швелера і 40 й труби. Світло, стопи все працює, додатково стоять ще ЛЕД фари, які можна вмикати окремо від всього світла. Світло в салоні теж є. Гума всюди їде, сніг, вода, пісок, болото. На цьому моторі проїхав максимум 700км. В машину вкладено багато сил і коштів. Реальному покупцеві торг. Телефонуйте через
Стоїть тривалий час Заїхала своїм ходом Резина норм Техпаспорт на мені переоформляться
Продам ваз 2105 по мотору все добре по ходовій зауваження нема по днові ціла по кузову є пару рижиків із проблем так як стоїть давно прилипла сцепа коробка 4 ступка міст не гудить по резині все добре
Авто на ходу. По двигуну та коробці передач нічого не робили. Резинки на ходовій та рульовій змінювали по необхідності. Резина літня Michelin Є комплект зимової резини на дисках. . За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
продам фордіка, дуже комфортна машинка, відносно економна не дивлячись на мотор 2 л, по трасі бере 7 л газу, по місту до 11, повністю обезшумлена та поварена. Електро регулювання сидінь, електро регулювання фар, дзеркал, підігрів заднього скла, газовий балон на 60 л Люк не тече, задній привід ( зимою весело) Салон з скорпіона 2 покоління На бойовому ходу, частенько катаюсь на дальняки 200+ км, по місту мало, для цього є інша машина
Продам Nissan Sunny 1.7 Дизель (1990) Надійна та невибаглива робоча конячка на кожен день. Мотор працює рівно, запускається без проблем у будь-яку погоду, дуже економний (реальний розхід близько 6 л по місту). Автомобіль щодня в русі. Звичайно, присутні природні нюанси по кузову та техніці через вік автомобіля, які абсолютно не заважають повсякденній їзді. З документами повний порядок, тільки переоформлення. Невеликий торг можливий суто біля капота.
Прицеп повністю обслужений, ніяких капіталовкладень непотребує. Присутній адикватний торг. Звертатись за номером тел ********** Іван
Машина в хорошому стані. є значні сліди .
Продам чудовий автомобіль, ходова перебрана, відмінно поводиться на дорозі, коробка відмінно перемикає, зчеплення змінювалося минулого року, двигун дуже жвавий, працює як годинник, кузов достойний для своїх років, варити не потрібно, салон чистий доглянутий, все по електриці працює, нова гума, новий Аккумулятор, будь-який вид оформлення. торг присутній
Служить мені 5 років, возив в Карпати і на моря, улюблений бусік, з яким час прощатись. Ломався часто, як і треба для машинки такого віку. Зроблено за цей час втричі більше ніж його вартість буквально (переобшито салон, замінено кпп, ходову, бензобак, двигун, вихлопну систему, був газ на попередньому двигуні, залишився бак, зараз треба ставити інше покоління). Є варений багажник на даху. Гарний звук з сабвуфером Kenwood. З актуальних робіт зараз - доналаштувати новий двигун, тиск вприску, на гарячому може не заводитись)
Продам авто в хорошому стані, коробка після ремонту, по підвісці питань немає, новий ГРМ з помпою, витрата 5-6л. Без торга!!!
