- 500 тис. км
- Дунаївці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Ходова замінена в круг
Авто в стані супер! Сів і поїхав! Газ-бензин, працює однаково. Клімат контроль, кондиціонер, кузов оцинкований ще тих років, гниль відсутня. Салон шикарний, місця дуже багато. Реальному покупцю можливий торг.
Продаю ваз 2109 1989 р випуску Двигун 1.5 П?яти ступеняиста коробка передач Поставив Новий Стартер,акумулятор По ходовій вопросів нема Система газ/бензин (не вписаний) Є проблеми с кузовом Торг Авто у справному стані По двигуну вопросів нема
Civic 1989 року, комплектація Race Edition. Мотор: 1,6 170 сил/180 моменту. коротка КПП з парою 4,4. Підвіска: койловери, розвальні ричаги, ШС, стабілізатори 22/18 від інтегри. Гальма: дискові по колу 260/240, армовані магістралі, РТУ Wildwood. Кермування: ЕУР + коротка рейка на 2,8 оберти. Салон: 2 ковші Bimarco, ремені ОМР, гідроручник. Комфорт/безпека: ABS, ESP, контроль сліпих зон, утримання в смузі, активний круїз-контроль, 2-зонний клімат-контроль НІКОЛИ не встановлювалися. Без дурних запитань, так за ці гроші ви можете купити 2 ланоса або 3 ваза...або 1 сивик. Обмін можливий... тільки на гроші. Машина небита, нефарбована, в перегонах участі не брала. Їздив дідусь, тільки в гарну погоду і тільки по хліб.
Авто на ходу але потребує ремонту ходової , сварочних робіт.Немає 3 і 4 передачі.Я власник.
Авто на впевненому ходу.Кузов рівний нічого не варилось і не потребує. Двигун працює гарно як на бензині так і на газу.Підігрів дзеркал.Електро регулювання дзеркал.Підігрів заднього скла.Електросклопідйомники.
Авто в чудовому стані. Є газова установка, вписана в тех. паспорт. Зроблено капітальний ремонт мотору, наїжджено 20 тисяч після кап. ремонту. Замінено щеплення. Електронне запалення. В комплекті до авто додається зимова резина. Авто в чудовому технічному та візуальному стані для свого року. Тільки повне переоформлення на нового власника.
Пропоную до вашої уваги, придбати моє авто. Авто у моїй власності 5 роки. Попереднім власником був мій батько з 2010 року. Авто пригнане з Німеччини батьком. За 5роки було зроблено: Заміна порогів, повний перекрас(без моторного відсіку і повністю оброблена антикором), заміна обшивки стелі, ремонт двигуна(тому пробіг 70 тис.), вся ходова була перебрана, тормозні диски замінені, заміна ступіц з підшипниками, розхідники мінялися вчасно і запчастини ставились вище середнього (китаю немає взагалі). Двигун М20Б20(заміна масла кожні 8-10 тис.Liqui Moly 10W40). По Україні останніх 5 років експлуатувалася мало, в основному використовувалась для поїздок за кордон. КПП в нормальному стані, мінялося мастило. Міст на данний час стоїть не рідний 3.46, розхід(газ) траса до 12 літрів на 100км., місто 14л.( міст мінявся для поїздок за кордон), рідний міст віддам 4.45. (Газовий балон на 60 літрів, вистачає на 470 км, траса). . На фото авто на зимній резині р16 , літню резину з дисками віддам р15. ( Сидіння Кожа з вставками, є потертості тому були замовлені якісні чохли (на фото видно). Авто не нове, але на свої роки в гарному стані. Обмін на БМВ . Всім вдалих продажів та покупок.
Авто було як проект для душі ! Перероблено майже все . МОЖУ ПРИГНАТИ В ГОРИ Саме головне що було зроблено, то повнісю замінена і перероблена електрика по всьому авто ( повністю) Відреставровані всі тяги та ричаги Кап ремонт мотора ( легкндарна рядна 6 чугун ) вічний робить як електричка . Встановлено підвіску Iron man Кузов переварено , салон зашумлено , ізольовано , встановлено сидіння напівковш від пежо Рульова перебрана бо то є їх слабкість Тормоза повнісю замінено , система охолодження повністю замінена , встановлено лебідку на 10 т та посилкний бампер передній Машина 89 рік , є нюанси і є колхоз , але машина надійна дуже , вона для тих хто знає що то є за тачка ! продається бо стоїть без діла пропонуйте ціну і забирайте !!!!!!! Обмін тільки на т4 або квадроцикл !!!
Машина заводиться їде не з проблемами вирваний тросик ручника треба поставити на місце бажано поміняти акумулятор а газ бензин торг на каву і сигарети
Все працює, 1989 рік, можливе будь яке переоформлення
Продам ВАЗ 2106 у робочому стані. Газ/бензин (вписаний в техпаспорт)Пропоную вашій увазі класичну «шістку». Машина на ходу, їздить щодня, повністю виконує свої завдання. Чудовий варіант як перше авто, робоча конячка або транспорт для дачі,стан на фото.
ВАЗ 2107, 1989 р., 1.5 газ/бензин На повному ходу, їде добре. Кузов не гнилий, переварений, дно ціле. Газ/бензин. Два комплекти коліс (зима/літо).
