- 350 тис. км
- Рівне
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Стан норм не гнила
Авто в хорошому стані, заводиться і їде є деякі незначні нюанси по кузову. В Авто є газ. Дзвонити краще на Вайбер бо не завжди є звʼязок
Продається пасат синього кольору 1.8 газ бензин з причиною покупки нового авто. Мотор і коробКа в нормі, трішки стукає ходова, плюс потрібно зробити кузовні роботи, торг присутній
все по телефону
Авто на ходу. Гарно доглянуте. Все вчасно ремонтувалося. Власник дуже прискіпливо до цього відносився. Змінено повністю щеплення - найкращого виробника. Резина в гарному стані. Детальна інформація за телефоном. Розумний торг.
Продам Peugeot 405 1989р. Машина повністю обслужена і готова до будь-якої відстані. Встановлено газ євро 2, вписаний у ТП. Працює як на бензині, так і на газу. Двигун 1.6 моноінжектор 88 к.с. Встановлено рестайловий салон з велюровими сидіннями. Кермо Mi-16. Гідропідсилювач керма, регулювання по висоті, передні склопідйомники + доводчики скла. По музиці стоїть підсилювач 4 канали та сабвуфер 10 дюймів. У фарах біксенон 6к. Встановлена двостороння сигналізація DaVinci. Фаркоп. Розповісти по машині можу багато чого, так як все в ній робив сам і на совість. Менше 1000км замінено ГРМ і помпа. задня балка на широких підшипниках і вантажопасажирських торсіонах від берлінго. Кузов потребує малярних робіт! По салону є недоліки. Тільки переоформлення ! Ціна 1300$ на зимовій гумі р 14 залізо 185-60-14. Якщо з титанами на літній гумі р15 +300$.
Хороша ласточка! пороги і дніще поварине,все грає!
1.4 газ/бензин Двигун бодрий, не димить, працює рівно і на газу і на бензині Мкп 5-ступка не вибиває Нове щеплення, хватає одразу Свіжа резина з гарним протектором Електро скло підйомники, працюють Салон доглянутий Центральний замок працює Обігрів працює Можливий пригон Можливий обмін
Ваз 2108 після кап ремонту Газ бензин Працює тільки на газу на бензині з покупки не їздив не пробував Коробка не вибиває їде плавно 1.3 5 Ступка Не гнила Поварена помащена Ляда закриваєця
Продам мерседес 124 • Мерседес 300D • Двигун ом 603 • Сів поїхав нічого робити технічно не потрібно • Трохи косметики не завадить ну та на швидкість не впливає • Хороша робоча конячка • Дзвоніть буде домовлятися • Приїду заберу за 2000 прохання не турбувати **********
Кузов у ??відмінному стані, без гнилі та іржі. По двигуну та коробці питань немає. Сіл поїхав.
Під заміну передні амортизатори, тріщина на лобовому склі…
