- 65 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Ауді 80 B3 1989р.в 1.6 бензин,(газ ніколи не стояв) карбюратор ще рідний.Ходова зроблена, передні та задні стійки нові. Кузов не гнилий. Власники- 2. На свої роки авто в гарному стані. Ціна 2500$ присутній торг. Номер телефону **********
Машина технічно справна ризина нова на титанах масло міняне фільтер тоже всі питання за номером телефону 09******41
Авто в хорошому стані на свої роки.технічно справне-на повному бойовому ходу.Кузов в адекватному стані(підварений і підфарбований).З документами порядок(власник).Деталі по телефону…
Авто заводится і їде але потрібно трохи позайматися великих вкладень не потребує !!!один власник!!! 60,000 пробігу надійний двигун 2.0 кпп 5ст є газ працює як на газу так і на бензі ходовка отлічна авто не ржаве та не диряве на свої роки авто в доброму стані хороша резина э запаска новий стартер є музика центральний замок нові тормоза кому цікавий цей проект пишіть!!!
Продаю свій BMW k100 Купив його 5 років тому. Разом з майстернею Only Metal Cycles робили з нього проєкт для подорожей. Хотів щоб мотоцикл був не тільки з цікавим виглядом, але й зручним та надійним для далеких поїздок. Все перебрали до гвинтика, щоб у дорозі не підвів. І не підводив: перша велика подорож по Україні показала, що задум вийшов. Після того вирішив додати трохи кольору і характеру. На фото видно два дизайна. Найбільша поїздка була минулого року — 8 тисяч кілометрів через Румунію, Грецію, Крит, Італію, Австрію, Чехію та Польщу. Цей текст для того що можете бути впевнені, що цей мотоцикл вміє їхати далеко і робить це ідеально. Це не той кастом, що стоїть у гаражі. Продаю не тому що щось не так, а тому що я військовий і зараз майже не маю часу їздити. Хоча коли буваю вдома — завжди виїжджаю. Технічний стан відмінний — сів і поїхав. Всі питання можна писати в телеграм чи вотсап. Якщо знаєте Юру з Only Metal Cycles, він знає весь технічний бік цього мотоцикла.
Хороший,робочий стан. Форкоп, нові стійки. в додаток комплект літні колеса на дисках.
З радістю ПРОДАМ «ласточку» ВАЗ 2109 Samara Ремінь не гне клапанів. Акумулятор 2 роки (70%). Резина куплена в Шипшині літом 2019. На річні гарантії. Сидушки від Рено, з підігрівом (треба підключити), трансформери (складаються в столик) з мікроліфтом. Сигнал «компресор» - потужний. Мотор не митий від народження – но масла не їсть, хіба повипацькується. Ходова зроблена як для себе – нічого не стукає, а й якщо стукає то це можна вважати нормою. Салон було б добре підмарафетити – но можна і так їздити, на швидкість не впливає . Поварив, покрасив «по колхозному» літом 2018 – на деякий час вистарчить. Одним словом – скрипить, гримить (тихенько) але їде (не дуже тихенько). На правому порозі є невеличка вм’ятина, що є безспірним доказом того що цей автомобіль з легкістю долає пеньки у лісі і бордюри у місті. Розмальовка дуже допомагає знайти автомобіль на великих парковках і надає звірюці неповторну індивідуальність. По кузову – є деякі ділянки, які можна вважати нормальними. Один з найважливіших плюсів цієї машини, це те, що її категорично не хочуть зупиняти інспектора ДПС. І навіть коли ти проїжджаєш перед ними з не пристебнутими ременями і вимкненим ближнім світлом – вони лише проводять тебе співчуваючим поглядом… У чому загадка, я так і не зрозумів. Так само її дуже бояться підрізати дорогі і не дуже іномарки… Торг тільки біля капота і то на каву з тортиком чи заправку до Львова, ну не віддавати ж свою рідненьку голодну.
Автомобіль в одних руках с салона. Не фарбована!!! Не бита!! Стан ідеальний на свої роки. Електроантена.
Потрібно ремонт мотора ( клапани прогоріли )
Нова АКБ, нова зимова гума, стартер перебраний тиждень тому, їздить кожен день.
Авто у гарному стані! Салон охайний. Кнопка старт стоп. Карбюратор солекс Переоформлення.
Продам ВАЗ2106 в технічно справному стані, двигун 21011 не гільзований, не проточуваний, кільця стоять нормальні, не ремонтні. Все працює, кузов, пороги цілі, днище не гниле, є незначні пошкодження. Пошкоджене лакофарбове покриття
Продам Уаз 31512 в хорошем состоянии, гаражное хранение, не требует ремонта, все в оригинале.
Авто не находу, проблеми з електрикою.(непрацює запаленя немає іскри) Підійде на деталі або якщо розумієтесь по ектриці то можна оживити. Двигун коробка ходова все працююче Стоїть новий стартер та новий замок. Авто було в ДТП але після цього ще проїздило 2 роки фари були повністю поставлені нові. Розумний торг.
