- 250 тис. км
- Київ
- Газ
- Ручна / Механіка
Продам Волгу, на газу, машина працює без жодних нарікань, дорогу тримає, по авто робилося все що потребувалося вчасно! Більше інформації за телефоном
Продам Волгу, на газу, машина працює без жодних нарікань, дорогу тримає, по авто робилося все що потребувалося вчасно! Більше інформації за телефоном
Машина в нашій сімʼї з 2005 року , є питания по лкп, була зроблена гбц замінені амортизатори , задні пружини опори перед/зад , так же міняв усі передні тяги та важелі , масло і фільтра мінялись кожні 7-8 тис км, масло заливали тільки лікві молі , з машиною віддам причіп запчастин ) карти, редуктор є запасний ) і купа дрібниць. Торг доречний
Відмінний стан. Не гнила, іржі немає. Капітальний ремонт двигуна. Мала експлуатація. Доглянутий автомобіль.
Всі запитання по телефону торг на дорого
Продам е30, робилася під себе, на свої роки в хорошому стані, стоїть музика на 25к, у зв'язку з ситуацією в країні немає можливості робити далі, гаражне зберігання, в моїх руках 3 роки, писати на вайбер.
Проведено капремонт двигуна , поварений кузов, авто на повному ходу . Деталі по телефону
Авто технічно в гарному стіні, треба варити, всі питання по телефону
Продам ауді 100 після незначного дтп, на ходу, торг. Деталі по телефону.
Заводиться, іде . Технічно справна є незначні нюанси і по косметиці і по техніці. 1.3 газ бензин 7-8 літрів на сотню бензину. До газу треба глянути. Ціна без торгу. В рази комфортніше будь якого жигуля. Обмін тільки на w210 2.2 автомат з моєю доплатою.
Продам Opel Vectra у хорошому стані. Автомобіль без проблем заводиться та добре працює. Газ/бензин. Кондиціонер працює. Усе справне, вкладень не потребує — сів і поїхав. Торг біля капота. ??
ватсапп
Авто на ходу, в нормальному стані.
Машина на ходу підійде як перше авто ,трудяга в село
автомобіль на повному ходу, живий акумулятор, свіжий страховий поліс, гума в гарному стані, деталі по телефону **********
Всі деталі по телефону
Продам надійного пасатіка. Двигун 1.8 RP, працює рівно, не димить, заводиться добре як на холодну, так і на гарячу. Коробка без проблем. По техніці — їде бодро, ходова тримається купи. Салон в нормальному стані. 🔧 Є нюанси по лакофарбовому покриттю (поліз лак, місцями є косяки по фарбі) — на фото видно. Не нова машина, але для своїх років в адекватному стані. Підійде як робоче авто або як перша машина. Документи в порядку. 💰 Торг біля капота.
Продам BMW E34. Дорестайлінг 1989 року, переодягнена в рестайлінг. Машина в хорошому стані, але, як і будь-яка E34 у такому віці, потребує уваги по кузову - потрібно підварити пороги та задні арки. Підлоги цілі, без гнилі. По кузову присутні вікові нюанси, машині все-таки 35 років. З приємних доопрацювань та комплектації: - M-Tech обвіс - Hella Black оптика спереду і ззаду - шкіряні комфорт-сидіння з відкидними спинками - кермо M-Tech 2 - повна приладова панель з кільцями - повний бортовий комп'ютер - хороша музика - електро люк - шторка заднього скла - американки Двигун M20B25, за технікою автомобіль почувається відмінно. Масло не їсть, проблем не завдає. Підвіска стокова, встановлені пружини з невеликим заниженням — машина при цьому залишається м'якою та комфортною в ходу. З усіх питань пишіть або телефонуйте. Торг біля капота присутній.
Машина в хорошому стані,потребу косметичного ремонту,все працює,електросклопідйомники,електроренулювання дзеркал,ходова перебрана. Детальніше за номером телефону 09******83
