- 10 тис. км
- Черкаси
- Бензин
- Не вказано
Продам скутер Ямаха на ходу. Технічно справний. Має гарний вигляд. Техталон.
Продається ВАЗ-21011 (1,3 л) Оригінальний двигун, салон та хром деталі автентичні та збережені. Нюанс по кузову: є сліди корозії (іржа), потрібне зварювання та фарбування (все на фото). Додаткові питання по телефону.
Продам автомобіль в робочому стані. Мотор 1.6, не димить , мастило не бере. Кпп 5 ступка . Салон 07, вся проводка 07. Варити та красити не треба. Новий акб , магнітола . Фаркоп . Газ вписаний в тех паспорт . Авто переоформлюється
газ-бензин(балон 61л.) -вписаний в тех паспорт, варити та красити не потрібно, силові бампера(3мм.), підрамник під роздаткою та третя опора роздатки, всі кардани нові(пром-шрусовий), нова спортивна еластична муфта(заллята), ліфтована, встановлена нова зимова резина R15- п'ять коліс, є п'ять болотних коліс R16- на дисках, встановлена добротний захист піддону, ді одні фари та лед балка, також фари на багажнику зпереду та ззаду, нова рульова колонка, маховик та весь комплект щеплення( валео) з ниви шевролет, стоїть прицепне, встановлено нове електронне запалювання, прокленают вібро та шумоізоляція, дверні замки з 2109.
машина після повного капітального ремонту, рама ціла не варена. Більш детальна інформація по телефону
Терміново продам авто. Авто на ходу,поміняно в 2023 році: Підшипники напівосей Редуктор Хрестовини Підвісний підшипник Втулки нижніх та верхніх речагів Шарові опори Ступиці та ступочні підшипники Двигун замінив на троєчний після першого ремонту,розмір циліндрів 76.5 В зовнішній вигляд не вкладався,все інше надійно.
Продам ваз 2121 в чудовому стані! Я є другим власником! Автомобіль живий, бездоріжжя не бачив! Повний привід, раздатка та понижайка працюють! Машина не гнила! Кріплення раздатки та реактивних тяг повністю ціле! Сидіння з іномарки! Страховий поліс свіжий, у квітні місяці зробив! Резина чудова, ще їздити і їздити! «За 1500 куплю» можете навіть не писати! Не тратьте час! Знаю ціни на живі ниви! Тільки переоформлення! Дуже поганий зв’язок, тому якщо недоступний, то пишіть у ватсап, вайбер або телеграм! Можливий обмін на ланоса с кондиціонером!
Продам Toyota Mark II 1981 року. Авто для поціновувачів класики та японського ретро. В користуванні кожен день. Двигун 1GEU. Підвіска незалежна. Комплектація та бонуси: - у комплекті додаткові двері з склом; - велика кількість запчастин; - віддам усе, що є по авто; - комплект зимової гуми; Детальніше — у повідомлення або по телефону.
Машина на ходу Двигун ходова в нормальному стані Газ працює Роздатка мости робочі Авто з документами
УАЗ 452д. Продам або обміняю на Ниву або легковий автомобіль з переоформленням. Зроблений мотор,помінялися коробка і роздатка з новішого уаза.Обслужені мости.Нова вихлопна з нержавійки.Потребує кузовного ремонту. Газова установка вписана в техпаспорт.
Автомобіль на впевненому ходу (Мотор, коробка,ходова в хорошому стані .По кузову поварена пошпакльована була готова під п окраску простояла 2 рокі,заводиться На даний момент потребує шпакльовкі покраски .Без акамулятора.Є банка КРАСКІ(1л) .Андрій
Машина на свої роки в нормальному стані вкладень не вимагає по кузову їсти рижики силова частина ціла ноги не випадають по мотору і коробці питань немає. Є нюанси на вигляд битий задній лівий стоп не рідні поворотники і відсутності вії Працює як на газі так і на бензині салон перешитий досить приємний, хороша гума, в ходу комфортна приємніша дев'ятки
Авто яке потребує дійсно уваги!!! Гаражне зберігання, доглянуте авто, дійсно рідкий екземпляр, залишився в нащадок. Рідна фарба!! Двигун працює ідеально. Має не значні недоліки на фото видно. Деталі за телефоном. Телефонувати лише зацікавленим людям!
Дорожній крейсер. Замінені: глушник і резонатор (не бляшанка), масло в двигуні, фільтри масляний і повітряний, ремкомплект чавунної помпи, тосол. Помпа встановлена на чорний герметик, проїхала вже 3000 км, не тече. Стоїть зимовий термостат (82'С), є літній (70'С). Дно ціле не варене. Покрите пушсалом з нігролом осені 2023 року. Кузов у відмінному стані, двигун ЗМЗ-24д, міст нерозрізний (пара 3,9), коробка 5-ступ., передні гальма дискові, задні барабанні, розболтовка всіх коліс і запаски ГАЗ-31105. Газ вписаний у техпаспорт. Замки робочі, двері відмінно закриваються, центральний замок на передні двері, сигналізація. Нові амортизатори та гума Премиори Виамaжорe 195/65/r15. По електриці працює все: ближнє, дальнє, повороти, стопи, аварійка, стояночні вогні, ДХО, пічка дві швидкості, обігрів заднього скла та висувна антена. Абсолютно нова трапеція двірників і все, що до неї відноситься, двірники на Волзі робочі — рідкість. До осені 24 року була машиною вихідного дня, після для поїздок на роботу (40 км на день через день). Зиму відкатала. Для машини йдуть запчастини: генератор, ВУТ, підвісні педалі, комплект прокладок двигуна і ще багато дрібниць. Без торгу. Переоформлення обов'язкове, машина на мені. Можна в МРЕО, краще через нотаріуса (маю мало вільного часу).
В моєму володінні вже 2 роки, брав як перше авто, за 2 роки було багато чого зроблено в технічному плані. На даний момент авто має повністю справний технічний стан, їде добре. Компресія у всіх циліндрах близько 10. По технічній частині питань до авто немає, лише кузов має корозію, що на фото чітко видно, дно як для 45 річного авто досить добре збереглось. В цілому як для першого або робочого авто вона непогана, поставлені задачі виконувати буде. Ремонт в порівнянні з іномарками досить дешевий, особливо якщо самі це робите. Торг присутній але не великий. Хто бажає ще щось дізнатись про авто дзвоніть або пишіть (авторіа, вайбер, телеграм по номеру в профілі). Технічні зміни за останні 2 роки: - замінений рульовий редуктор; - замінені задні та передні колодки; - замінені передні та задні супорти; - замінені головний та робочий тормозний циліндр; - замінено головний та робочий циліндр щеплення; - встановлено вакуумний підсилювач гальм. - почищений карбюратор та відремонтований вакуумний привід другої заслінки. - Замінений ланцюг ГРМ зі всіма зірочками та натягувачами, при заміні ГРМ замінено шків колінвала та сальник колінвала, мастило в моторі мінялось близько 500 км назад. - відрегульований зазор клапанів приблизно 1000 км назад. - замінений краник пічки салону. - стоїть акумулятор якому приблизно 1.5 роки; - стоїть нова зимова гума (віддав 8000 за комплект, дорогу зимою тримає непогано як для такої цінової категорії). - по ходовці мінялось декілька передніх та задніх сайлентблоків в парах. - встановлене безконтактне запалювання.
