- 200 тис. км
- Немирів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль кожного дня у використанні, обслужений ,при продажі додаєця комплект зимніх коліс ,будь-який вид переоформлення.торг біля капота
Автомобіль кожного дня у використанні, обслужений ,при продажі додаєця комплект зимніх коліс ,будь-який вид переоформлення.торг біля капота
**********
В продажі "трійка" по кузову, мотору, питань нема АБСОЛЮТНО! Мотор перебраний, замінено: кольца, вкладиші, відрегульовано клапана, встановлено нова корзина, диск сцеплення, новий головний циліндр сцеплення, робочий циліндр сцеплення, ні одної дирочки, вся рівненька, ціленька, відсутня корозія, є питання по рульовій (підклинює трошки руль) на даний момент їздити можна, не критично, встановлени абсолютно нові фари, заводиться легко що в мороз що літом. налаштований карбюратор, розхід 8 їде мягенько, детальніше розкажу по телефону, або в приватних повідомленнях! ⛔️МОЖЛИВИЙ ОБМІН, ПРИСУТНІЙ ТОРГ РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ⛔️
Машина в ідеальному стані сів і поїхав більш детальному інформацію за телефоном звертайтеся вацап сігнал або телеграм+**********
Продам ваз 21011 копійку Мотор після кап ремонту, Машина після повного фарбування. Все Поварено обробатано Хороші сидушки.. гума хороша. Нове сципление корзина Тормозна магистраль шланги колодки итд Проводка 2106 все робе . Все по тел Мотор зробленый , .
Продам автомобиль ВАЗ 2101 выпуска 1978года.Пробег родной 87тыс. Продаётся как историческая ценность.Автомобиль находился у одного хозяина.Всю свою жизнь нахлдилась в гараже. В салоне не курили.По комплектации: салон оригинальный Взовский.сиденья без порезови лопнувшего кожзама,приборная панель не вздутая.без трещин.нет лишних отверстий.карты дверей не затертые.потолок не жёлтый. Машина прошла ТО:замена масла.фильтров.замена передних амортизаторов.тормозных шланг.тормозных колодок передних и задних.ПРОШУ ПЛОЩАДКИ. ПЕРЕКУПОВ И СПЕЦИАЛИСТОВ ПО ЦЕНАМ РЫНКА НЕ ЗВОНИТЬ.МАШИНА ПРОДАЁТСЯ КАК ИСТОРИЧЕСКАЯ ЦЕННОСТЬ.
Продам не поганий позашляховик ВАЗ 2121 Мотор 1.6 бензин Не димить,масла не бере Роздатка і поніжайки працюють Коробка 4стп На не поганій гумі Облита вся Переоформляється Якщо ви шукали авто для бездоріжжя або відпочинку на природі то це саме той варіант За більш детальною інформацією звертайтесь у особисті або за номером телефону
,не гнила пороги,стакани днище все в нормі. Стоїть газ, працює як на бензині, так і на газу, іномарка, електросидіння, електро бензонасос. Нові радіатори. Хороший акум. Магнітола, тільки з переоформленням, дзвоніть
По авто є моменти по кузову, потребує заміни редуктора та амортизаторів
Авто на ходу. Мастило не їсть По курсову є питання на порогах і все. На Сигналізації та центральному замку. Є питання телефонуйте.
