- 100 тис. км
- Кривий Ріг
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто справне майже нова зимова гума мидіння з іномарки двигун 1.7 писать дзвонит телеграм вайбер
Стан та доопрацювання: Авто пригнане з Німеччини у 1992 році Машина була на ходу та експлуатувалась до 2025 року Днище варилось приблизно 6-7 років тому Замінено: двигун коробку передач (4-ступенева) стартер генератор карбюратор встановлено електронне запалювання Пружини від ВАЗ 2104 (посилена підвіска) Підвіска у нормальному стані Передні сидіння від Polonez (комфортніші) Є фаркоп ?? Нюанси: Прогнила пробка водяного кожуха (між двигуном і кузовом) Ускладнений доступ для ремонту Вода потрапила в масло Двигун заводиться, але потребує ремонту ? Чудовий варіант для: відновлення проєкту / ретро авто донора ? Телефонуйте або пишіть — домовимось
Багато чого поміняно/зроблено, як по кузову так і по технічній частині авто . БСЗ, редукторний стартер, цениральний замок, електро-скло підйомники, беребрана ходова частина, колеса р14 . Машина в гарному технічному стані . Кузов не гнилий,двигун бодрий - масло не їсть . Практичне робоче авто .
Продам москаля і ще купа запчастин ( можна скласти ще одного ) . Один власник , гаражне зберігання . Батько пару років тому їздив на ньому . Кузов не гнилий, оброблений . Заводиться , робить , передачі на заглушеному включаються , а на робочому не хочуть . Напевно треба робити якісь регулювання - я не маю часу морочитись , та й не розуміюсь на тому . До послуг покупця - мій гараж з ямою та інструментами для оглядин і невеликого ремонту . Продаж терміновий із переоформленням .
авто довезе будь куди, за автомобілем слідкували добре, жодної гнилі по кузові нема, мотор коробки міст всі ці елементи доглянуті ніяких посторонніх звуків, нічого критичного абсолютно нема,салон гарний чистий добре збережений, в машині нестрашно їхати, хто купить неподалік, дзвоніть питайте!!!
-документи -газ -без гнилі -на титанах За всіма питаннями - пишіть , дзвоніть!
