- 48 тис. км
- Чернівці
- Бензин, 1000 см³
- Ручна / Механіка
Кастомізована вихлопна система,стокова йде в комплекті до мотоцикла. Подробиці за номером телефону.
Кастомізована вихлопна система,стокова йде в комплекті до мотоцикла. Подробиці за номером телефону.
продам majesty покупал 2020 году с контейнера пробег был 37.000 масла фильтра менял вовремя каждые 2.000 в авариях не участвовал есть небольшие царапины по пластику но он не падал в мотора тоже никто не лазил всё оригинальное стоит новый аккумулятор за доп информации пишите или звоните
Продам ямаха джог 36 з документами! Технічно в ідеальному стані! Є тільки косметичні нюанси. Масло замінене 10-15 км тому. Їде 70 стрілку кладе! Дуже економний інжектор на водяному охолоджені! 1.5 літра на 100км Безотказний мопед. Знаходиться в центрі Рівного.
Найкрасивіший мотоцикл в Україні. Чудовий стан. Сидіння, кофри, батвінг американської тюнінг фірми Корбін - сидіння з підігрівом та гелієвою подушкою. Рейзери – фірми baron castom США. Ремінь у відмінному стані – кевларвовий американський..Платформи водія та пасажира, ручки керма Кіріякін. Встановлено світлодіодні люстри, так само встановлено контроль за температурою та тиском у колесах. Вольтметр для контролю рівня заряду та роботи генератора, прикурювач. Повністю обслужений – фільтра, масла, колодки – все нове. Витрата палива приємно здивує - траса 5,5л., Місто 6, в змішаному режимі 5,7. Це показник відмінного стану двигуна. Нульовики фільтра K&N, глушник - прямоток, чіп тюнінг. Один в Україні в такому обвазі та комплектації. Вартість обважування із замовленням з Америки близько 5000 доларів. Цей мотоцикл своїм виглядом нікого не залишить байдужим. Важливим є стан мотоцикла. Найкращий вибір в Україні.
мотоцикл пригнаний зі США розмитне і на Укр реєстрації, пройдено сертифікацію, повністю обслужено, дуже гарний стан, сів і поїхав, торг вітається! Легенда, мрія, та вірний друг на довгі роки! Пишіть Вайбер, не на зв'язку
Пил картера під ЦПГ та під трансмісію. 1) Колінвал: Malossi RHQ, 85mm, підшипники SKF C4 Italy 2) ЦПГ: Stage6 R/T 70cc із запилом фази 199/132/129,5 (сквіш 0.5mm) 3) Вихлоп: Yasuni C30 kevlar 4) Фланець Stage6 R/T до Yasuni 5) Запалювання: Цифрове MVT Digital Direct Трансмісія: Oversize CVT Kit 1) Stage6 R/T, пружина торкається Malossi Red 2) Редуктор: Вторинна пара Top Performance передаточне число 1:10,9 або + 11% 3) Кришка редуктора Polini Racing з голчастими підшипниками Впуск: 1) Карбюратор Stage6 R/T PWK 28mm + Bell Mouth Stage6 MKII 2) Пелюстковий клапан Stage6 R/T Viton на пелюстках Malossi 0.4mm 3) Проставка та маніфолд Stage6 R/T для розвороту карбюратора назад 4) Фільтр Stage6 Double Layer LARGE 49mm Додаткові комплектуючі та доопрацювання: 1) Сабфрейм: Stage6 Subframe MK2 (для розвороту карба назад) 2) Амортизатор: Malossi RS1 310mm 3) Спідометр, тахометр, датчик температури Stage6 Orange Line 4) Короткоходка Stage6 5) Електронасос Bosch 12V 6) Гума: задня Continental TWIST 140/60-13, передня 130/60-13 7) Додаткові радіатори 2 шт. від Malagutti f12 8) АКБ: MAXION gel - 7 Ампер 9) Гальма: передній диск 220mm RPM + супорт, зад Brembo 10) Запилена кришка варіатора для охолодження ременя 11) Масло Castrol A747, бензин WOG 100 Цей Aerox вже повністю готовий для їзди по гоночній трасі, але експлуатувався в місті, тому є реєстрація і з документами повний порядок! Пластик без тріщин і колхозу, свіже фарбування (колір Mazda SQ), всі кріплення і різьби цілі. Повністю обслужений двигун, дуже потужний, гоночний і гучний звук вихлопу, максималка 130 за приладками st6, можна і більше при переналаштуванні трансмісії (кому як подобається), максимальні оберти 14800.
Продам отличный мот, Yamaha X-max 250cc, инжектор, водяное охлаждение, колеса r14 , новая резина, тормозные диски, колодки новые, жидкостя все поменяны, мот полностью готов к сезону, весь целый, без дтп в родной краске. По докам на мне, любой вид переоформления
