- 18 тис. км
- Харків
- Бензин, 600 см³
- Ручна / Механіка
Спроба N2 пересісти на F4I. Honda вже замовлена, тому пропозиції на обмін не цікаві. Заїхав із Німеччини влітку 2025 з пробігом 17000 км. Є усі документи для підтвердження. Пробіг станом на 24.06.2026 -18100 км. Стан відмінний, заміна масла і фільтра була на пробігу 17600. Із додаткового - головне світло led. Мотоцикл повністю влаштовує, просто хочу спробувати F4i, можливо й пожалкую, але то вже проблеми будуть мої. Причина такого малого пробігу за рік - служба в ЗСУ. Огляд можливий тільки в м. Харків. Зв'язок бажано через What's App. Якщо не зручно, передзвоню на звичайний, як буде можливість. Я власник. Тільки переоформлення.
