- 38 тис. км
- Хуст
- Бензин, 500 см³
- Варіатор
Продам хороший максі скутер, для тих хто цінить японську техніку, привезений з Японії, сертифікований, поставлений на облік, продаж з переоформленням, технічний стан 10/10, візуальний 8/10 ( пластик весь цілий, але один бік почало злазити покриття, так приїхав з Японії ) стоїть дуже хороший прямоток GP Perfomance з карбоновою банкою. Скутер вихідного дня виїзжає лише в хорошу погоду, можливий обмін, також можливий адекватний торг біля скутера.
