- 295 тис. км
- Шацьк
- Дизель, 2.4 л.
- Ручна / Механіка
Авто приїхало з Німеччини в суперові комплектації і стані , має автономку більше інформації по тел.
Авто приїхало з Німеччини в суперові комплектації і стані , має автономку більше інформації по тел.
Дзвоніть,усе розкажу)
Авто в хорошому стані повністю обслужено масла ,фільтра ,ремінь грм,двигун 185кс акпп відміна 6 ст хороший сімейне авто 7ми місна Запрошую на огляд
Авто дуже динамічне і надійне
Автомобіль, Офіційний,без під фарбування,також без торгу, дякую за розуміння
Я другий власник, авто надійне як Швейцарський годинник в обслузі дешевше своїх конкурентів (BMW VW MB...). Щодо стану авто, замінив зношені деталі обслужив на наступні 300тис. Авто супер м'яка плавність ходу приємний у їзді, з економною витратою палива в межах 10л/100км. Всі додаткові питання по телефону YV1CZ3056E1690374
Пропоную вашій увазі чудовий та надійний автомобіль Volvo XC90, 2006 року. Пригнаний з Німеччини стан автомобіля дуже добрий. За вашим бажанням можлива перевірка на автосервісі. Більш детально відповім на всі питання по телефону.
Машина пригнана з Німеччини. Машина яка на фото розрахована на 7 осіб. Продається ще одна така само тільки розрахована на 5 осіб (тобто в продажі два автомобілі). Прошу писати на рахунок автомобілів у Viber.
Продам живий xc90 2012 року рейсталінг 7 місць два комплекти резини по факту 3 власники всесцхенька та зроблено ТО фарбована тільки задня дверка рідний пробіг машина офіційна більше по телефону всім вдалих продаж
Продам власне авто, кожен день на ходу. Є нюанси по кузову та салону. Телефонуйте все розповім за номером
Продаю власне авто з рідним пробігом без жодного підкрасу, по авто замінені всі розхідники, ніяких вкладень взагалі не потребує, двигун та коробка в чудовому стані, двигун масла не підбирає, коробка перемикає ідеально, без пинків, салон доглянутий, охайний, ТО завжди робилось вчасно, ніколи не підводила, ідеальне сімейне авто, економне, але водночас і динамічне, емоції які буде приносити вам це авто однозначно коштують своєї ціни
Продам власний автомобіль який знаходиться з 2013 року в одних руках.Резина літня новп. В авто встановлюються оригінальні запчастини як по ходовій, так і в двигуні. Топливна система і форсунки капітально відремонтовані, є гарантія. Турбіна, рульва рейка, капітально відремонтовані. Всі патрубки встановлені нові оригінальні. Масло заливається оригінальне і мінялося на кожні 8000 тисяч. Взимку заводиться з пів оборота, можна відео надати. Авто має шумо, вібрл і акустичну ізоляцію. В салоні тихо і музика супер. Встановлені оригінальні пороги, захист двигуна оригінальний алюмінієвий, захист бампера заднього. В салоні хром пакет, Передні сидіння відновлені шкірою , стан ідеальний, ручка акпп перешита. Є працююча аудіо система АНДРОЇД на 128 гб, працює ВСЕ що можна. Розхід по Києву 11 літ/100км, траса 7,5-8/ 100км при швидкості до 120 км. Стійки NIVOMAT. Авто в ідеалі, хто розбирається в вольво то розуміє про що написано. Авто підкрашене, відео причини підкрасу надам. Резинові коврики на зиму та в багажник додаються
Продається автомобіль в гарному стані,обслуговувався вчасно,на даний момент робити нічого не потрібно.Кузов без гнилі і рижунів Відремонтований задній редуктор (болюче місце цих автомобілів) замінені рідини у всіх механізмах,фари у броне плівці і встановлені дорогі лед лінзи.Двигун,коробка,ходова без зауважень.Третій ряд сидінь,комплект зимової гуми на оригінальних дисках.Реальному покупцю торг біля авто.
Продам Вольво в хорошому стані,по під вісці все мінялось шо стукало масло фільтра поміняні по кузові нема ржавчин мотор не димить масла не бере кого цікавить деталі по тел
Авто від власника. Кожного дня на ходу. Машина офіційна,купувалася в офіційного дилера.Авто ціле,в ДТП участі не приймала. 7-місць для сидіння.Салон не прокурений.Екологія вся на місці.Маю два комплекти гуми (зима/літо),два ключа. Обслуговування проводилось вчасно, згідно регламенту.Стан авто - сів і поїхав.Продаж не терміновий,тому допомога автобізнесменів не потрібна. Можливий невеликий торг біля капоту.
Авто в хорошу стані. Знаходиться в м.Теребовля (Тернопільська обл) Вкладень не потребує, прийшов, глянув, поїхав. Також авто не боїться вашого комп?ютера, приїжджайте, перевіряйте пробіг, нічого не крутилось. Автомат працює справно, не копається, також всі кнопки в салоні працюють. Перекупи, прошу не тратити не мій не ваш час. Торг можливий лише біля капоту! Більше фото скину в приватні!
