- 221 тис. км
- Київ
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Продємо своє авто. Пригнали два роки тому, з Америки. Авто без ДТП, по він коду можна перевірити. За два роки вложили чимало коштів, є перелік робіт. Важелі, помпа, компресор, коштовні роботи вже виконані, тому послужить ще роки, без головного болю. Одним словом, авто доглянуте. Замінив кермо на 2023 року. Передні сидіння встановив з 2021 року, з підтримкою колін. Встановив рестайлову решітку радіатора, виглядає сучасніше:) Комплектація шикарна: Проекція на лобове скло. Камери 360. Парктроніки по колу. Понорама + люк. Задній клімат і підігрів сидінь. Передні сидіння з підігрівом. Підігрів керма. Круїз контроль. Тримання в смузі Авто парковка. Електро привід багажника+сенсор відкриття ногою. Третій ряд сидінь. Безключовий доступ по всім дверям. Зимова і літня гума, майже нові, купляли колеса в магазині, коли пригнали авто. Примітка, є вмятинка на ляді і на капоті, планую ближчим часом виправити, поки немає часу займатися. Авто не фарбоване, нічого по кузову не робили. Дзвоніть, пишіть, відповім на всі запитання. Можливий обмін, з моєю доплатою, на авто від 2020 року, з пробігом до 100 тис., в сегменті не нижчому, за дану модель;) Реклами не потрибую, авто продаю без спіху.
