- 403 тис. км
- Київ
- Дизель, 2.4 л.
- Автомат
Volvo xc60 R-design, 2.4 diesel d5 awd, 12.12.2012 р. Повний привід. Допомога у продажі не потрібна, автобізнесменам та площадкам не телефонувати. Продам своє Вольво, перший та єдиний власник в Україні. Куплена літом 2022 в Європі з пробігом 367тис км. Три ключі, тільки переоформлення, можна через Дія. Можлива оплата usdt. З мінусів: оригінальний пробіг )) - фарбоване заднє праве крило, задів у перші місяці болт дверей буса (є фото та відео до і після) - з?явились спереду рижики, авто з весни 2023 більшість часу ночувало на підземному паркінгу. - Є царапки по кузову По пробігу є фото одометра в різні часи, можна зрозуміти коли скільки їздив. Авто супер, через 2.5 роки дізнався що є спорт режим), ще через півроку що є працююча навігація :-) . Є підігрів передніх та задніх сидінь, парктронікі спереду та позаду; webasto (не розібрався як налаштовується, та у мороз працює), знімний фаркоп, підігрів лобового та заднього скла, дзеркал. Всі кнопки та лампочки працюють. Немає - камер, сліпих зон, панорами :-) . Продаю оскільки є електрокар та мото, рідко їжджу на Вольво. Будь які перевірки на нормальних сто вітаються (за ваш рахунок), якщо не продам - буде далі катати сім?ю. Їздили декілька разів в гори (літом і зимою) та раз на море. Ніколи не підводила. Реальні витрати: зима - тільки Київ 12 л (довго грію); траса ~8л; літо - по Києву 10.5-11л, траса ~7л. Мастило їсть якщо на спорт режимі багато катати; при звичайні їзді та на дальні дистанції не бере. Кондиціонер заправлений. Якщо є ще питання - задавайте Продається з двома комплектами коліс: - Літо на 20 дисках, у 2022 р ставилась нова гума - Зима на 17 дисках, гума шипована, випуск до 2021 р. На 17 дисках, порівняно з 20, дуже мягко їздити. Усі дані сюди не влізло, дивіться відео та фото що робив/ремонтував по авто. Більше фото відео можу скинути за запитом.
