- 245 тис. км
- Старокостянтинів
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто по він. коду 2010рік. Перша реєстрація 2010 рік. По авто робити нічого не треба.
Авто по він. коду 2010рік. Перша реєстрація 2010 рік. По авто робити нічого не треба.
Авто в хорошому стані жодних вкладень не потребує стоїть заводська газова установка більш детально по телефону.Можливий обмін!
Авто обслужено! Решта по тел.
авто в хорошому стані без підкрасів всі шторки та здомкрат запаска є. шкіраний салон двогзоний клімат. вебаста є круїз.
Продам власне авто, яке у використанні близько 3-х років. Під час експлуатації при потребі були замінені вчасно всі розхідники. Ніяких питань технічної частини авто немає, мотор працює рівно, не димить, масла не бере. Вся екологія на місці, не забита, помилок ніяких не видає. Весь кузов у рідній фарбі, підкрасів та корозії НЕМАЄ! Відсутні ДТП! Людей по типу «Заберу за 7000» прохання не турбувати.
Подам автомобіль в гарному стані,вчасно обслуговувався,Замінено масло і фільтри.Повністю в рідній фарбі.Рідний пробіг.Економічний з просторим салоном та великим багажником.Обладнаний преміум аудіо системою.Запуск двигуна з кнопки.Шкіряний салон в гарному стані.
Продам власне авто. Економне сімейне авто з ресурсним двигуном 1,6D всього 115к/с. Двигун , коробка автомат-робот, та підвіска у доброму стані. Авто не нове є підкласи. Вся інформація по телефону.
Автомобіль в хорошому технічному стані По кузові є два під краси
Про-да-єть-ся ! М*якенький та вмісткий сімейний універсал, з турбовим двигуном та 5ст акпп. Ходова зроблена, пружини та стійки поміняв, встановлені новенькі подушки двигуна, 400 км тому поміняв масло, антифриз, тормозну рідину, прокладку вкг та фільтри. Турбіна дує, машина газує. Цікавий моцний дизельний апарат, великий багажник з додатковими нішами.машиною будете задоволені. за більш детальної інформацією телефонуйте
Продаю власне авто, пригнане з Німеччини, без жодних нарікань. Маю два комплекти резини на дисках. Кузов без жодного під красу і без корозії. Мотор працює на 5+ . Маю два ключі. Авто достойне уваги. Всі питання по телефону
Авто в гарному збереженому стані, обслужено. Сів і поїхав. Я перший власник, приганяв для себе. Стоїть простий і надійний фордовський бензиновий двигун. Є підігрів двигуна 220 В. Машина не бита, всі стекла рідні, всі кнопочки працюють. Два ключі. Звичайно є незначні сліди експлуатації, я їх спеціально не закривав.
Свій автомобіль, без ДТП, потребує вкладень. Деталі по телефону
Продам шведський універсал у відмінному стані. Машина була в особистому користуванні, експлуатувалася дбайливо і небагато. Продається у зв'язку з переїздом в іншу країну. ?Volvo V70 ?Рік випуску: 2013 ?Кузов: Універсал ?Колір: Чорний ?Двигун: 2.0 л (1999 куб. см), бензин, турбо. Заводський мотор Ford EcoBoost (модифікація Volvo T5). Модифікація: 2.0 AT (240 к.с.). Для фордівського мотора EcoBoost 2.0Т (який ставився на V70 у 2013 році) заводська потужність становить саме 240 к.с. ?Трансмісія: Автомат, передній привід ?По технічній частині з нещодавнього зроблено: - ?Повністю замінено комплект ГРМ. - ?Встановлено нові свічки, прокладки та ін. ?Особливості та комплектація: - ?Подвійні склопакети (атермальне скло) — машина не так нагрівається на сонці, а в салоні відмінна шумоізоляція. - ?Салон: повністю чорна шкіра. - ?Система запуску двигуна з кнопки (Start/Stop). - ?Мультифункціональне кермо та круїз-контроль. - ?Двозонний клімат-контроль та кольоровий інфо-дисплей. - ?Електронне стоянкове гальмо. - ?Фірмова система безпеки SIPS (захист від бічних ударів). ?- Оригінальні легкосплавні диски. ?Розумний торг доречний. Дзвінки приймаю на ватсап!
Власне авто у доглянутому стані. Перший і єдиний власник в Україні. Не потребує витрат. Щойно після ТО з заміною масла в ДВЗ та АКП. Дуже багата комплектація. Європейське авто. До 2023р обслуговувалось на офіційному сервісі Volvo. Вмісткий багажник. Економне та комфортне авто для щоденного використання.
автомобіль повністю обслужений, нова резина 2025року, новий демпфер 2тис.як замінено всі масла і фільтри включно з коробкою та комплект ГРМ, нові колодки і тормозні диски,все що є в авто справне і працює, хороший шкіряний салон без тріщин, якість вольво.
Volvo V70 2.0 дизель D3 5 циліндрів Автомобіль свіжопригнаний, розмитнений, сертифікований і готовий до постановки на нового власника У відмінному технічному, візуальному стані та хорошій комплектації -клімат контроль -круїз контроль -датчик світла -датчик дощу -електро складання дзеркал -підігрів сидінь -запуск двигуна кнопкою -парктронік (зад-перед) -xenon -омивач фар -акустика high performance sound -система екстреного гальмування City Safety -електро привід кришки багажника -вбудовані дитячі крісла -фаркоп -заводське тонування -оригінальні легкосплавні диски r17 За детальною інформацією звертайтесь по тедефону
Вольво v 70 , 2009р. Дизель, максимальна концентрація, високий кліренс, економний дуже хороше і надійне авто
